S7 Edge Kamera

Bu konuyu okuyanlar

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Arkadaşlar hepinize iyi günler. Başlıktan anlaşılacağı gibi Samsung Galaxy S7 Edge kullanıcısıyım. Cihazı alalı yaklaşık bir yıl oldu. Telefonun ekranını, performansını, tasarımını, kamerasını kısacası her şeyini çok beğenerek aldım. Ancak bu aralar arka kamerası sanki aldığım zaman ki performansını vermiyor gibi geliyor. Aldığım zaman saniyeler içinde odak yapardı. Gün ışığında gene öyle bir fark yok neredeyse ama gece çekimlerinde odaklamada eskisi gibi değil gibi geliyor. Acaba S8 ve S9'un kameralarını gördükten sonra mı böyle geliyor ? :D Bilmiyorum acaba boşa kuruntu mu yapıyorum diye düşünüyorum. Sanki eskisi gibi net değil. Ayrıca cihazı düşürmedim. Herhangi bir şekilde suyla ve herhangi bir sıvıyle teması olmadı. Zaten su geçirmiyor. Bir de kullanan arkadaşlara bir sorum olacak arka kameranın üstünde jelatin var gibi duruyor. Sizde öyle mi yoksa fabrika çıkışı mı öyle duruyor. Bir kere canlı desteğe sordum. Arkada jelatin olduğunu, dilersem çıkarabileceğimi söyledi Samsung danışmanı. Bir yardımcı olursanız sevinirim. Acaba boşa mı kuruntu yapıyorum. Yoksa başka yaşayan var mı ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme: