S7 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Arkadaşlar benim için cihazda önemli olanlar,

En önemlisi kamera (RTV okuyorum kısa film klip için video ve herkes gibi kendimi veya manzara fotoğrafları çekiyorum.

Performans bir çok işlemi yaparken sorun yaşamayı istemiyorum açıkçası müzik oyun gelen mesaja cevap gibi uygulamalar arası geçişler vs

Batarya İşe gittiğim için sabah 9da kalkıyorum eve akşam 1o gibi geliyorum bunun içinde yolda veya boş kaldıkça sosyal medya müzik oyun gibi işlevleri kullanıyorum. 1 günü çıkarması önemli gece 1 de yattığımda benden önce yatmasın telefon

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar benim için cihazda önemli olanlar,

En önemlisi kamera (RTV okuyorum kısa film klip için video ve herkes gibi kendimi veya manzara fotoğrafları çekiyorum.

Performans bir çok işlemi yaparken sorun yaşamayı istemiyorum açıkçası müzik oyun gelen mesaja cevap gibi uygulamalar arası geçişler vs

Batarya İşe gittiğim için sabah 9da kalkıyorum eve akşam 1o gibi geliyorum bunun içinde yolda veya boş kaldıkça sosyal medya müzik oyun gibi işlevleri kullanıyorum. 1 günü çıkarması önemli gece 1 de yattığımda benden önce yatmasın telefon
kamera ve pilde s7 senin için biçilmiş kaftan alabilirsin...

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Pili iyi olsun diyosan bütçeyi biraz daha arttırıp s7 edge alabilirsin ama arttıramıyosan s7 iyidir...

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
S7 alınır :) Ama ben video çekmiyorsan huawei p9 öneririm fotoğrafları çok artistik ve güzel çekiyor :)
Yukarıda da dediğim gibi p9 güzel cihaz fakat video çekiyorum ve ben telefon + dslr kamera almayı istemiyorum o yüzden video işindede başarılı bir telefon almayı düşünüyorum

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Yukarıda da dediğim gibi p9 güzel cihaz fakat video çekiyorum ve ben telefon + dslr kamera almayı istemiyorum o yüzden video işindede başarılı bir telefon almayı düşünüyorum
O zaman S7 gayet iyi ama ben G5 öneririm kamera tarafında s7 düşük ışıkta daha iyi ama renkler daha abartılı amoled ekran da çok güzel gözüküyor ama pc ye atınca felan olmuyor g5 in geniş açısı senin için faydalı olabilir ama eğer bütçen var ise s7 öneririm.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bu dediklerini yaptıktan sonra sabah 9 akşam 10 şarjı yetecek cihaz bilemedim. Lenovo p1 dışında pili bu kullanimla bu kadar giden cihaz var mı? ( Android tarafında)

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
O zaman S7 gayet iyi ama ben G5 öneririm kamera tarafında s7 düşük ışıkta daha iyi ama renkler daha abartılı amoled ekran da çok güzel gözüküyor ama pc ye atınca felan olmuyor g5 in geniş açısı senin için faydalı olabilir ama eğer bütçen var ise s7 öneririm.
Bu dediklerini yaptıktan sonra sabah 9 akşam 10 şarjı yetecek cihaz bilemedim. Lenovo p1 dışında pili bu kullanimla bu kadar giden cihaz var mı? ( Android tarafında)

İlginiz için teşekkürler g5 modüler yapı nedeniyle garip geldi birde 2800 mah kağıt üzerinde çok iyi gelmedi en azından. P1 orta segment cihaz benim elime 1500 civarı bir bütçe var yada kredi olucak yada çalışıyorum bekleyip nakit alacağım şuan uzun ömürlü bir android cihaz tercihim

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
İlginiz için teşekkürler g5 modüler yapı nedeniyle garip geldi birde 2800 mah kağıt üzerinde çok iyi gelmedi en azından. P1 orta segment cihaz benim elime 1500 civarı bir bütçe var yada kredi olucak yada çalışıyorum bekleyip nakit alacağım şuan uzun ömürlü bir android cihaz tercihim
Valla Touchwiz değişti diyorlar ama halen güvenemiyorum ben o yüzden samsung almıyorum s6 da s5 tekinin makyajlı hali vardı touchwiz olarak s7 de yeni arayüz var uzun ömürlü diyorsan HTC-Sony-LG bu 3 firma çok iyidir android tarafında lenovoyu bilmem ama pil tarafında gayet başarılı p1 in tek artısı pili kamera felan yok yani :D

neyalansoyliyim

Asistan
Reaksiyon puanı
27
mate 8 kamera ve video başarılı seni memnun eder ve pili 4000 mah ekranı da büyük. tavsiye edeirm.

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Bu kullanım ile o pil akşam 6-7 gibi biter. Belkide bulmaz o saatleri.

Bence arkadaş işini görücek düşük bütçeli bir telefon alıp dslr'ye yönelmeli.

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Note 6 3000den aşağı olmaz arkadaşlar aklımda aslında 999tl ye gm 5 plus f/p cihaz alıp birde dslr almak var ama g5 ile s7 speed ve camera testlerine baktım çok fark yok hangisi 2200 civarlarına düşerse alayım diyorum almışken uzun ömürlü olsun diyorum s6-s7 şuan ki performanslarıyla yeterli fakat ileride ne olur bilinmez g5 iyi güzel fakat fiyatı çabuk düşen cihaz o yüzden beklenip çok daha ucuza alınabilir şimdiden ithalat modeli 1800 liraya teknoloji marketleri 2500 liraya kadar düşmüş cihaz