S6 OTA sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Ronin10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar telefonum almanyadan geldi. Csc kodu haliyle DBT ben bu telefona ne root yaptım ne başka birşey su anda 6.0.1 kullanmaktayım. Cihaza bugün yeni bir güncelleme geldi sammobile de görünmekte ama cihazım da en yeni güncelleme mevcut diyor. Smrat switch te ise yeni güncelleme var diyor. Bilgisayardan güncelleme yaparım sorun yok da neden ota ile gelmemiş olabilir? 6.0.1 e ota ile geçmiştim güncellemenin almanyaya geldiği gün.

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Arkadaşlar telefonum almanyadan geldi. Csc kodu haliyle DBT ben bu telefona ne root yaptım ne başka birşey su anda 6.0.1 kullanmaktayım. Cihaza bugün yeni bir güncelleme geldi sammobile de görünmekte ama cihazım da en yeni güncelleme mevcut diyor. Smrat switch te ise yeni güncelleme var diyor. Bilgisayardan güncelleme yaparım sorun yok da neden ota ile gelmemiş olabilir? 6.0.1 e ota ile geçmiştim güncellemenin almanyaya geldiği gün.
Daha önce ota üzerinden güncelleme aldıysanız yine gelecektir bir iki gün gecikme illaki olur.

Ronin10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet hocam bu sabah OTA ile geldi güncelleme teşekkürler.

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Evet hocam bu sabah OTA ile geldi güncelleme teşekkürler.
Hayırlı olsun. Ben de Türkiye cihazı kullanıyorum ama Portekiz romu yüklü ve biraz gecikmeli alıyorum güncellemeleri. Bana da dün 18 küsür mb'lık Nisan ayı güvenlik güncellemesi geldi (s6 edge).

Ronin10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Peki baska ulkenin romunu kurunca knox artmiyor mu? Yukledigin romdan telefonun kendi romuna donunce csc de otomatik orjinal haline mi donuyor acaba ?

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Peki baska ulkenin romunu kurunca knox artmiyor mu? Yukledigin romdan telefonun kendi romuna donunce csc de otomatik orjinal haline mi donuyor acaba ?
Knox sayacı artmıyor orjinal rom olduğu için ama geri dönüş konusunda bir fikrim yok. Konuyla ilgili olarak note4 ve note5 ana konularında bayağı konuşuldu isterseniz oraya bir göz atabilirsiniz sanırım aynı sürümde kaldıkça sadece ülke romu değişince sıkıntı yok ama sürüm düşürürseniz kimisi arttığını kimisi artmadığını söylüyor.

Ronin10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ilginiz icin tesekkur ederim dedigin konulara bakinip biraz arastiracagim bu konuyu.