S4 Minimi xperia SP mi ?

Chikoo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 telefon arasında kaldım sizce s4 minimi xperia sp mi ?

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
WEB de Çok Dolaşıp Oyunlarda iyi görüntü isterseniz Xperia Sp Şayet PPİ Yoğunluğu Daha Yüksek S4 miniden Ve İnsanın zevkine göredir Tabi Ama Sp Nin Elde Daha Rahat Bi Duruşu Var Detayları Düz Değil Tam Ve Ele Rahat Oturuyor .. Kısacası Bence SP :) + Hiç Düşündünüz Mü Bilmiyorum Ama Aynı Aynı Anda Çok işlem yaparım Derseniz 2GB RAM ile Nexus 4 İyi Bir Seçim Olabilir Ama Nexus 4 Kamerası Bu iki Modelden Biraz Daha Düşük performanslıdır Şuan Darty de 16 GB 1100 TL .. Telefon Alırken Çok Kararsız Kalınır Biliyorum Belki Kafanızı Karıştırdım Ama Bu da Bir Alternatif Olabilir :)

sinan60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
SP, S4 miniye göre daha performanslı bir cihaz ve batarya süresi çok iyi.

SDNTeknoloji

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence S4 Mini daha iyi bir seçim olacaktır.Çünkü Sony her ne kadar RAM optimizasyonunu iyi yapsa da gelecek yeni güncellemelerle sıkıntı yaracaktır,fakat S4 Minideki 1.5 GB RAM sıkıntı yaratmayacaktır.Ayrıca Xperia SP performans da S4 Miniden daha üstün olsada multimedya özelliklerinde neredeyse aynılar.

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
1200 tl civarı note 2 var eger kullanabilirim dersen bence note 2 al

TheOne12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim tercihim sp dir ama küçük olmasını istiyorsan s4 alabilirsin. Pek bir farkları yok aslında NFC dışında.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
tabikide xperia sp s4 mini nin tek artısı güncelleme desteğinin daha bol olması ama custom rom ile halledebilirsin ayrıca s4 mini deki ekran çözünürlüğü daha düşük ayrıca tasarım olarak xperia sp çok üstün s4 miniden(benim görüşüm katılmayabilirsiniz) ekranıda 720p olduğundan ve adreno 320 gpu kullandığından en iyi oyun performansını verecek telefonlardan dır xperia sp