S3 Flip Cover Alıcam Kullananlara Sorularım Var..

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhabalar. samsung galaxy s3 üme orjinal flip cover almak istiyorum. şuanda çekmeli kılıf kullanıyorum fakat hiçbir işe yaramıyor diyebilirim. çünkü telefonu elinize aldığınızda kılıfı çıkarmak zorundasınız ve elinizde düşürdüğünüz andada hiçbir koruması olmadığı için kırılma riski yüksek. En azından flip cover hem daha iyi korur hemde çok iyi duruyor telefonun üstünde. Flip coveri kullananlar acaba kullanışı rahatmı? arkaya kıvırdığınızda bir zorluk oluyormu ? saolun.

arcamenel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
flip cover; arka kapak orjinal arka kapaktan daha kalın ve esnek değil.Fakat kullanımda bir sorun cıkartmıyor.Ön kapak ise kapak kenarında bulunan plastik kısa bir zaman içinde atıyor.Suan kullandığım kılıfın ön kapak kenar plastiği kalmadı.
Ön kapağı arkaya kıvırmaya pek gerek yok.Genel olarak kullanımlarda kıvırmıyorum.kıvrıldığında tutmak bana rahat gelmedi.Arama geldiğinde telefonu acıp kapak kapalı iken konuşulabiliyor yani telefonla konuşurken kapagı arkaya kıvımaya gerek yok.

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
@blackbatuhan sana birşey demek istemiyorum Allaha havale ediyorum zaten öneride de bulundum IQ testi ile alınsın bundan sonra üyeler foruma diye.
şu konuyu şuraya açacağına arama butonuna yazsan konunu bulcan aradığın cevabı ama nerde . . . ben illallah ettim senden demekki buraya kadar getirde bilmişsin ki sana bu cümleleri sarf ediyorum
şunları incele aradığın cevabı bulursun
http://forum.shiftdelete.net/samsung/265003-samsung-galaxy-s3-flip-cover-kullananiz-varmi.html
http://forum.shiftdelete.net/samsun...i-acildi-garanti-kapsamina-girermi-sizce.html

şuraya bak 13 14 tane konusu var hepsi s3...
sss ye yaz dendi adama kaç kez ama nerdee
arama butonuna once sorununu yaz sonra konunu ac dedik gene yok. keske program yazma bilgim olsa adamın sdn ye girmesini engelleyen birşeyler yazmak için çabalardım ömrümü hayatımı buna adardım :hammer:

erdoganguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sss konusu tam bir fiyasko yazılan sorulan sorular saçma tartışmalar arasında kaybolup gidiyor. ama flipcover hakkında bir sürü konu var o okonuda haklısın

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
@blackbatuhan sana birşey demek istemiyorum Allaha havale ediyorum zaten öneride de bulundum IQ testi ile alınsın bundan sonra üyeler foruma diye.
şu konuyu şuraya açacağına arama butonuna yazsan konunu bulcan aradığın cevabı ama nerde . . . ben illallah ettim senden demekki buraya kadar getirde bilmişsin ki sana bu cümleleri sarf ediyorum
şunları incele aradığın cevabı bulursun
http://forum.shiftdelete.net/samsung/265003-samsung-galaxy-s3-flip-cover-kullananiz-varmi.html
http://forum.shiftdelete.net/samsun...i-acildi-garanti-kapsamina-girermi-sizce.html

şuraya bak 13 14 tane konusu var hepsi s3...
sss ye yaz dendi adama kaç kez ama nerdee
arama butonuna once sorununu yaz sonra konunu ac dedik gene yok. keske program yazma bilgim olsa adamın sdn ye girmesini engelleyen birşeyler yazmak için çabalardım ömrümü hayatımı buna adardım :hammer:

onları vereceğine sen de açmıştın hatta cevap yazılmış en üstte konu ama illa konu açarak öne çkmaya calışıyor

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Boş laf yapmayın cevap vericekseniz verin. Vermeyenler konuda sözcUk israfı yapmayın

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=272780]blackbatuhan[/MENTION] Bu israfı, olan konuları ısrarla aramadan tekrar açarak zaten kendin yapıyorsun.

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben bütün konulara baktım sen merak etme... post kasmak için yer arıyorsunuz resmen..

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
eminim bakmışsındır o yüzden 10 tane konu olduğu halde halen buraya konu açıyorsun

ben bütün konulara baktım sen merak etme... post kasmak için yer arıyorsunuz resmen..

bize diyene bak senin 140 mesajından 80 i s3 te temple run kasıyor ne yapabilirim

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
merhabalar. samsung galaxy s3 üme orjinal flip cover almak istiyorum. şuanda çekmeli kılıf kullanıyorum fakat hiçbir işe yaramıyor diyebilirim. çünkü telefonu elinize aldığınızda kılıfı çıkarmak zorundasınız ve elinizde düşürdüğünüz andada hiçbir koruması olmadığı için kırılma riski yüksek. En azından flip cover hem daha iyi korur hemde çok iyi duruyor telefonun üstünde. Flip coveri kullananlar acaba kullanışı rahatmı? arkaya kıvırdığınızda bir zorluk oluyormu ? saolun.

Kullanışı rahat. Arkaya kıvırdığında bir sorun olmuyor. Rica ederim.

OnurErgin

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
bende kullanıyorum en büyük sorunu hoparlörden ses çok az çıkıyor telefonu herhangi bir yere koyduğunuzda