S3 Cynogenmod Hatası

saidkural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Evet arkadaşlar uzun zamandır kullandığım s3'e artık bir cynogenmod rom yükleyince başlangıç ekranında kalıyor konuyu baya araştırdım ancak işe yarar bir şey bulamadım. Omega rom gibi farklı bir rom yükleyince açılıyor sizce sorun nedir, nasıl düzeltilir? Şimdiden teşekkür ederim

Ɲevermore

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Evet arkadaşlar uzun zamandır kullandığım s3'e artık bir cynogenmod rom yükleyince başlangıç ekranında kalıyor konuyu baya araştırdım ancak işe yarar bir şey bulamadım. Omega rom gibi farklı bir rom yükleyince açılıyor sizce sorun nedir, nasıl düzeltilir? Şimdiden teşekkür ederim
Rom yüklemeden önce wipe data wipe cache dalvik cache yap

saidkural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Çok denedim onu genel öneri zaten o ama olmuyor acaba rom'da mı problem var diyorum ama hepsinde mi olur yani :(

pantokrator

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
KARDEŞİM demek ki telefonun o romu kaldırmıyor başka rom dene.

ALBATROS84

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Telefonuna uygun romu indirdiğine emin misin ?
S3 ün farklı modelleri var diye hatırlıyorum seri numarana uygun romu indirdiğini kontrol et

saidkural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sorunun neden kaynaklandığını bulamadım. Eskiden de aynı romu kullanıyordum yani uyumlu olduğuna eminim. Çözüm olarak telefonu tekrar sıfırlayıp Omega'nın uygun bir romunu kurdum sorunsuz çalışıyor. Sonrasında tekrar CynogenMod yükledim aynı hata devam etti Temasek rom da denedim onda da hata verdi sadece Omega çalışıyor. Pek sıkıntı değil ama bilen bilir cynogenmod en stabil en güncel olduğu için onu istiyordum. Kullandığım ana telefon olmadığından pek bir sıkıntı yok şu an yine de sorunu çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.