Soru Galaxy S21 mi iPhone 11 mi?

Bu konuyu okuyanlar

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,938
aga senin canın çok kavga vs istiyorsa gel özele instadan yada wp konuşalım kaç saat oldu yazacak yer arıyorsun kasiniyorsun
@_Zaur_ hocam seri info lazım, zargana tarafından tehdit edildim ne yapmam gerekiyor.:eek: Lütfen aileme zarar verme.

Samsung'un iyi cihaz olması kanınıza dokundu herhalde.

Yahya Furkan

Fortis Fortuna Adiuvat
Reaksiyon puanı
2,292
parası olmayan ya da ios alacak gücü varken yanlışlıkla samsung alan sonrasında pişman olan ama bunu söylemeyen birçok kafasız görüyorum ?
Ben de ikisini de alacak güç oldu Elhamdulillah. İkisini de deneyimledim çokça kez. Samsung her türlü daha iyi.
@_Zaur_ hocam seri info lazım, zargana tarafından tehdit edildim ne yapmam gerekiyor.:eek: Lütfen aileme zarar verme.

Üfle geçer. :D.

Reaksiyon puanı
58

insta yada no vererek zargana mıyım değil mıyım öğrenirsin, Buradan boş konuşup korkak gibi kaçacaksan muhattap olmayalım. ayrıca samsung ne la Xiaomi - Samsung rn kötü andoid markaları. Xiaomi yazılımdan, Samaung zaten kendini bitirerek kaybediyor. Senin gibi korkak ve fakirler de boş konuşuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl Apple Samsung'dan daha iyi?
adam samsung > Apple demiş zaten reis yanlış yazdin herhalde

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,938
illa zeur abimi mi çağıraıym

Ekli dosyalar

• w.png
    w.png
    34.8 KB · Görüntüleme: 71
Reaksiyon puanı
58

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Daha yeni 6s’ten s21’e geçtim fakat ios sevdiğimden 11 düşünmeye başladım.S21 çok güzel ama apple kadar kararlı değil maalesef.Babamın telefonu bozulduğu için S21’i ona vermeyi düşünüyorum.Sizce mantıklı olur mu?
Kardeşim Dış güçler gibi forumdakı üyeleri savaştırmak için neden böyle konular açıyorsunuz?
Yazık değilmi bizim pisikolojimize?

Forumda pisikolojik sorunları olan adamlar kafalarını duvardan duvara vuruyorlar sinirden.
Hatta resim yapan bile çıktı önümüze. ?

supraadam

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Kardeşim Dış güçler gibi forumdakı üyeleri savaştırmak için neden böyle konular açıyorsunuz?
Yazık değilmi bizim pisikolojimize?

Forumda pisikolojik sorunları olan adamlar kafalarını duvardan duvara vuruyorlar sinirden.
Hatta resim yapan bile çıktı önümüze. ?
vs videosu yapimi hocam. recep baltaşla seni yaptircam rahat alırsın ya

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,938
Hâlâ S21'in daha iyi olduğunu kabul etmeyen var mı gerçekten? Bence S20 vs iPhone 11 konusu açın orada bir tık tartışılır.

VintageAraba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Aslında önemli unsurlardan biri de şuan hangi işletim sistemini kullanıyor olduğun. Örnek veriyorum yıllardır apple kullanıyorsan s21'e geçmek senin için zor bi adaptasyon olacak.

brkyldz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Kağıt üzerindeki verilere bakıp Apple a sallamaktan bıkmadın.Beğenmediğin 60hz LCD ekran lı iPhone 11 hem ülkemizde hemde yurtdışında milyonlar sattı.s21 uygulama açılış hızında iPhone 11 den daha iyi.??? vay be bazı uygulamaları 1-2 saniye önce açması S21 i harika bir cihaz yapıyor öyle mi? ?? keşke o testlere bakarken oyun ve video render testlerine de baksaydın.S21 de 120hz ekran hızı var bu doğru ama ne kadar iyi çalışıyor? S21 i kullanan tanıdıklarımdan cihazı alıp kurcaladığımda cihazın 120hz a rağmen kastığını gördüm.120hz ekran hızı gündelik hayatta Samsungun berbat yazılımı yüzünden hiç bir işe yaramıyor.Batarya olayına gelince Samsungun batarya performansı konusunda ne kadar berbat olduğunu herkes biliyor.Ortada böyle bir durum varken sen S21 ile iPhone 11 in batarya performansını aynı görüyorsan ya fanboysun yada teknoloji bilgin çok kötü.Samsung kullanıp bataryasından çok memnun kalan daha görmedim.Arayüz olayına gelince İphone arayüzü sade bir arayüz.İnsanlar gereksiz özellikler ve programlar cihazda görmek istemediği için iPhone u tercih ediyorlar.Samsung akılı bir marka olsa sade bir arayüz yapıp,az uygulama,az özellik ve iyi bir batarya optimizasyonu ile insanların saygısını kazanırdı.S20 ailesini exynos 990 ile mahveden,Apple a kutu içeriğini boşalttı diye alay edip sonra tükürdüğünü yalayıp kutu içeriğini boşaltan bir markadan cacık olmaz.Senin gibi akıl tutulması yaşayanlarda Samsung avukatlığı yapar.???
çok doğrusunuz,s21 arayüzde takılma yapıyor arada.chromeda ekran titremesi de yaşadım anlık siyah ekran da gidip geliyor bazen.pili de iyi değil bence.kamerasının renkleri de tuhaf,en iyisi satıp bir süre bekleyip 12 ya da 13 almak sanırım.samsung alınmazmış bunu anladım.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
çok doğrusunuz,s21 arayüzde takılma yapıyor arada.chromeda ekran titremesi de yaşadım anlık siyah ekran da gidip geliyor bazen.pili de iyi değil bence.kamerasının renkleri de tuhaf,en iyisi satıp bir süre bekleyip 12 ya da 13 almak sanırım.samsung alınmazmış bunu anladım.
Reis S21 kamera performansı olarak iPhone 12 yi geçiyor :D Çevremdeki insanlara iPhone 12 ile çekilen fotoları ve S21 ile çekilen fotoları gösterdim hepsi de S21 dedi iPhonecu kuzenim de S21 dedi. Sonra hangi resimlerin hangi telefonun olduğunu söyledikten sonra kuzenim iPhone seçti tamamen marka fanligi bu başka birşey değil. Gidip iPhone 11 aldı 720p 60hz IPS ekran ile başarılar... O fiyata o ekran hiç hiç olmamış.

Son mesajlar