Soru S21 FE ağır çekim ve ultra ağır çekimde ses gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Arkadaşlar ilk defa oldu bu 3 aydır deneme yapmadım önceden ses kaydıda yapardı videoda şuan yapmıyor ne yapmam lazım

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
960 FPS ve üzerinde ses gelmez zaten. 240 FPS'da gelmesi lazım.

draktepe

Asistan
Reaksiyon puanı
121
ağır çekim ve ultra ağır çekimde ses kaydı olsaydı ses kaba ve çok boğuk çıkardı. bu sebebple sesi iptal ettiğini düşünüyorum.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
ağır çekim ve ultra ağır çekimde ses kaydı olsaydı ses kaba ve çok boğuk çıkardı. bu sebebple sesi iptal ettiğini düşünüyorum.
Kardeşim iş yerinde elektrikli ocağa su döküyordum ağır çekim ile o cozlama sesi çok tatlı yavaş şekilde sesi kaydediyordu şuan başka bir video çekeyim dedim ses kaydı yapmadı belkide o cozurdama sesini algılayıp kayıt yaptı bilmiyorum denemek lazım

draktepe

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Kardeşim iş yerinde elektrikli ocağa su döküyordum ağır çekim ile o cozlama sesi çok tatlı yavaş şekilde sesi kaydediyordu şuan başka bir video çekeyim dedim ses kaydı yapmadı belkide o cozurdama sesini algılayıp kayıt yaptı bilmiyorum denemek lazım
gerçekten benim telde de gelmiyor. hem ağır çekim hem de ultra ağır çekimde.
video düzenlemeye girince arkaplan ses ekleme çıkıyor ama senin cozurdama sesini çözemeyecek ne yazık ki. samsung a geri bildirim gönderelim mail atalım belki yeni bir güncellme ile bu özelliği eklerler.