S20 Plus mı Note 10 Plus mı?

Bu konuyu okuyanlar

lorby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Günlerdir internette araştırma yapıyorum ama hala karar veremedim sizce hangisi alınabilir?
Kalemi çok kullanmam. Arada oyun oynar, genelde sosyal medyada takılırım.
Bu iki telefon dışında başka telefon düşünmüyorum diğer markalar hiç güven vermiyor.
Sadece 2'si arasından hangisi alınabilir?
Hangisi daha uzun ömürlü olur? (4 Yıl kullanmayı düşünüyorum.)

Bu arada forumda yeniyim hatalarım için kusura bakmayın. :)

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Günlerdir internette araştırma yapıyorum ama hala karar veremedim sizce hangisi alınabilir?
Kalemi çok kullanmam. Arada oyun oynar, genelde sosyal medyada takılırım.
Bu iki telefon dışında başka telefon düşünmüyorum diğer markalar hiç güven vermiyor.
Sadece 2'si arasından hangisi alınabilir?
Hangisi daha uzun ömürlü olur? (4 Yıl kullanmayı düşünüyorum.)

Bu arada forumda yeniyim hatalarım için kusura bakmayın. :)
S20 plus da Exynos 990 ve 120hz dan kaynaklı ısınma sorunu var.Note 10 plusta exynos-Turkcell uyumsuzluğu var.120hz da güç tasarrufu modunu aktif edip kullanırım,6-6,5 saat ortalama batarya performansı sorun değilse S20 plus al geç.

Samet Karakaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Samsung son zamanlarda çok bozdu kendini. Samsung telefon önceden alınırdı. Artık android telefon alacaksanız kesinlikle xiaomi alın. Xiaomi kullanmıyorum fanboy falanda değilim. Ama kesinlikle android telefonlara o kadar para vermek yerine aynı paraya aldığın ios cihazlar senin için daha uygun olur.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
Samsung son zamanlarda çok bozdu kendini. Samsung telefon önceden alınırdı. Artık android telefon alacaksanız kesinlikle xiaomi alın. Xiaomi kullanmıyorum fanboy falanda değilim. ama android dışında kesinlikle o telefonlara o kadar para vermek yerine aynı paraya aldığın ios cihazlar senin için daha uygun olur.
Xiaomi nin Samsung tan ayrılan özelliği ne berbat yazılımı mı

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Samsung son zamanlarda çok bozdu kendini. Samsung telefon önceden alınırdı. Artık android telefon alacaksanız kesinlikle xiaomi alın. Xiaomi kullanmıyorum fanboy falanda değilim. Ama kesinlikle android telefonlara o kadar para vermek yerine aynı paraya aldığın ios cihazlar senin için daha uygun olur.
Xiaomi o berbat yazılımı ile Samsung'un tırnağı olamaz.

Samet Karakaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Xiaomi nin Samsung tan ayrılan özelliği ne berbat yazılımı mı
Samsung artık pahalı özelliklerine göre. Almışken daha f/p olan xiaomi almak daha mantıklı. Yazılım olarak android berbat hepsi kötü yani. O yüzden git kendine güzel bir iphone al ve yazılım kalite olarak kafan rahat etsin.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
Samsung artık pahalı özelliklerine göre. Almışken daha f/p olan xiaomi almak daha mantıklı. Yazılım olarak android berbat hepsi kötü yani. O yüzden git kendine güzel bir iphone al ve yazılım kalite olarak kafan rahat etsin.
O Android in içinde Realme, Oppo ve Oneplus ta var

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Yazılım olarak android berbat.Hiç Oneplus,Oppo gibi markaların amiral gemisi cihazlarını kullandın mı? Samsung'un son modellerini gördün mü? Yazılım olarak Apple iyi ona lafım yok ama android kötü alınmaz demek doğru bir yorum değil.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,199
Oppo veya OnePlus bakabilirsiniz. Xiaomi gibi berbat yazılımlı bir cihaza da "F/P ürünü" diyerek göz boyayanlara aldırış etmeyin.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
Nasıl bu kadar emin olunabiliyor
Oneplus 8 pro ya da çöp der şimdi de surda bayılırım