S20 hakkinda

Bu konuyu okuyanlar

Kulla Joe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar 1.5 2aylik temiz s20 buldum fiyat uygun.Almak istiyorum ancak ortalıkta dolaşan şu ısınma sorunu düşündürüyor açıkçası. bazı kullanan arkadaşlar(tanjmiyorum yorunlarda gördüm)da çok aşırı ısınma olmadığını hafif isinmalar olduğunu söylüyor.Bir de şunu da duydum android 11 le birlikte duzeltmisler.Cihaza gelen güncellemelerle ben sorunun kalkacağını dusunuyorum.Sadece exynos 990dan mi kaynaklı sorun bilmiyorum ancak sırf exynos kotu diyerek böyle yorumlar yapılıyorsa çoğu modeli kullandım note serisi ve orta seviyede a serilerinden ve memnun kaldım exynostan(snapdragona gore geride kalmış olsa da)Benim sorum şu telefonu kullanan arkadaş varmı varsa sorunlar olduğu doğru mu veya bunlar guncellemyle birlikte duzeldimi?Başka cihaz önermeyin fp anlamında en iyi amiral gemisi bence xiaomi filan da düşünmüyorum

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar 1.5 2aylik temiz s20 buldum fiyat uygun.Almak istiyorum ancak ortalıkta dolaşan şu ısınma sorunu düşündürüyor açıkçası. bazı kullanan arkadaşlar(tanjmiyorum yorunlarda gördüm)da çok aşırı ısınma olmadığını hafif isinmalar olduğunu söylüyor.Bir de şunu da duydum android 11 le birlikte duzeltmisler.Cihaza gelen güncellemelerle ben sorunun kalkacağını dusunuyorum.Sadece exynos 990dan mi kaynaklı sorun bilmiyorum ancak sırf exynos kotu diyerek böyle yorumlar yapılıyorsa çoğu modeli kullandım note serisi ve orta seviyede a serilerinden ve memnun kaldım exynostan(snapdragona gore geride kalmış olsa da)Benim sorum şu telefonu kullanan arkadaş varmı varsa sorunlar olduğu doğru mu veya bunlar guncellemyle birlikte duzeldimi?Başka cihaz önermeyin fp anlamında en iyi amiral gemisi bence xiaomi filan da düşünmüyorum
S20 ile S20 plusı 2 gün önce Mediamarkt da android 11 sürümü ile inceledim.S20 plusta kamera,oyun,YouTube,tarayıcı olsun hiçbir koşulda ısınma olmadı.S20 de kamerayı açtığım zaman çok az bir ısınma oldu oda rahatsız edici boyutta değil.Kamera dışında tarayıcı,oyun,YouTube da en ufak bir ısınma olmadı.S20 ile defalarca fotoğraf çektim.Çektiği fotoğraflar tek kelime ile şaheser.Youtube da müzik açtım.Dolby destekli Stereo hoparlör sayesinde kulaklarım bayram etti.S20 android 11 le beraber çok iyi bir deneyim sunuyor.Almanı tavsiye ederim.

Kulla Joe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
S20 ile S20 plusı 2 gün önce Mediamarkt da android 11 sürümü ile inceledim.S20 plusta kamera,oyun,YouTube,tarayıcı olsun hiçbir koşulda ısınma olmadı.S20 de kamerayı açtığım zaman çok az bir ısınma oldu oda rahatsız edici boyutta değil.Kamera dışında tarayıcı,oyun,YouTube da en ufak bir ısınma olmadı.S20 ile defalarca fotoğraf çektim.Çektiği fotoğraflar tek kelime ile şaheser.Youtube da müzik açtım.Dolby destekli Stereo hoparlör sayesinde kulaklarım bayram etti.S20 android 11 le beraber çok iyi bir deneyim sunuyor.Almanı tavsiye ederim
Teşekkürler cevaplarınız için.Nasipse 1-2güne alicam sanırım

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Çürük elma fanboyları henüz konuyu görmediler herhal.
Yoksa damlamışlardı şimdiye kadar: "Isınıyoooor!" diye bağırmak için. :)
İlk çıktığında gerçekten çok ısınıyordu ve performansı rakiplerinin çok gerisindeydi. Ama şimdi izlediğim videolara göre android 11 de sorunlar çözüldü.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Bence Exynos 990'lı cihaz almayın Samsung güncellemeyle sorunları kullanıcıya yansıtmamayı başarmış olabilir fakat Exynos 990 kötü bir işlemci ve ne kadar düzeltildi dense de kullanımınızı bir yerde etkiler. Bu bir gerçek. Performansta da verimlilikte de öyle az bir farkla değil ciddi farkla geri kalıyor. Ha bu senenin işlemcileri çıkmamış olsa tamam derdim ama üstüne Exynos 2100, Snapdragon 888, 870 gibi daha iyileri çıkmışken alınmasının mantıklı olmadığını düşünüyorum. Tabii sizin kararınız.