Samsung S20 FE

>:]

Öğrenci
Arkdaşlar S20 FE almayı düşünüyorum ama birşey kafama takılıyor, içinde kalem varmı yokmu? biraz gereksiz konu oldu ama neyse ;-;

Cvnmrt

Profesör
Kalem Note serisinde olur ama Exynos 990 sorunlu bir işlemci başka cihazlara yönelmeni tavsiye ederim.

>:]

Öğrenci
Birde birşey daha sorucam, daha önceden kendi gmailim ile kaydolmuştum, 1 hafta onay bekledim ancak şuan kurumsal mail ile kaydoldum ve 10 dakikada onaylandım, yoğunluk ile alakalı birşeymi? yoksa bir öncelik falan varmı??

Arkdaşlar S20 FE almayı düşünüyorum ama birşey kafama takılıyor, içinde kalem varmı yokmu? biraz gereksiz konu oldu ama neyse ;-;
S20 Fe de kalem yok.S20 Fe yerine S20 Fe 5g almanı tavsiye ederim.S20 Fe de sorunlu Exynos 990 varken S20 Fe 5g de Snapdragon 865 var.Snapdragon 865 ile 5 yıl batarya dahil her konuda kafan rahat kullanırsın.

Körlemesine işlemciye sövenler gelmiş gene... Samsung ise Çöptür kafa hep aynı.
Bu kanal dahil birçok kanal Samsung'a övgüler dizip karşısına almak istemiyor.Youtube da Exynos 990 la ilgili bir sürü test var.Aç bak ne kadar berbat bir işlemci olduğunu gör.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen bende izledim videoyu hiç kötü bir özelliğinden bahsetmedi furkan abi
Türkiye'de hangi incelemede Samsung'u ağır eleştiriyorlar? Hiç gördün mü? Samsungu eleştirip gerçekleri söylerlerse Samsung onlara bir daha ürün göndermez.Bu incelemelerin çoğuna inanmıyorum.

Son mesajlar