S10e

Bu konuyu okuyanlar

Rdmsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Forumdaki arkadaşlara teşekkür ediyorum. P20 mı mi9t mı derken herkes s10e önerdi aldım cihazı bataryası dışında çok memnunum. Aslinda 4.000 uzerinde para vermek istemiyorum telefona fakat mediamarktta benim emektar 5 yıllık 5s i 930 liraya saydılar eskisini getir kampanyasindan , 3750 ye almış oldum. İlgilenenler için haber etmek istedim.

safex

Asistan
Reaksiyon puanı
229
Batarya konusunda ki sorunlarınızı paylaşır mısınız? Kısa süre mi gidiyor şarjı?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Forumdaki arkadaşlara teşekkür ediyorum. P20 mı mi9t mı derken herkes s10e önerdi aldım cihazı bataryası dışında çok memnunum. Aslinda 4.000 uzerinde para vermek istemiyorum telefona fakat mediamarktta benim emektar 5 yıllık 5s i 930 liraya saydılar eskisini getir kampanyasindan , 3750 ye almış oldum. İlgilenenler için haber etmek istedim.

Cihazı güle güle kullan dostum, ben de İphone 6’dan S10e’ye geçmeyi düşünüyorum, sence 6’yı kaça sayarlar?

Rdmsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Aynen günü zor çıkarır gibi. Erken konuşmak istemiyorum cunku 3-4 gündür kullanıyorum. Oyun oynamam sadece twitter ve tarayıcıda gezinti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cihazı güle güle kullan dostum, ben de İphone 6’dan S10e’ye geçmeyi düşünüyorum, sence 6’yı kaça sayarlar?
Teşekkürler. Telefonu alirken fiyat politikaları baya değişik iphone 8i 2500 e saymışlardı mesela. Tahminim 1300-1500 arasi sayarlar. Tabi parmak izi,tuş falan bozuksa fiyat düşüyorlar, ekranda sararma varsa da aynı şekilde. Benim cihazda sorun yoktu

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hayırlı olsun.
@Webhead bak sende yararlanabilirsin bu kampanyadan emektarlık 5s'in sayesinde ?
usta iyi diyon hoş diyon da benim 5s taş çatlasın 300-400 tl eder touch id bozuk garantisi bitti 2 kere tamir gördü bir de bütçem çok kısıtlı 2500-3000 aralığında bir bütçem var 3000'in üzerine malesef çıkamıyorum zaten S10e çok beğendiğim bir cihaz değil şirin telefon evet ama bana kasası çok küçük geliyor ve bataryası beni tatmin etmez bataryaya önem veren biriyim ki alacağım telefon belli
amiral gemisi kullandığımı ancak rüyamda görürüm
not: Rüyamda OnePlus 6T kullandığımı gördüm

S. Aleyna B.Tunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İlk başta hayırlı olsun çok iyi bir fiyata almışsın bende almayı çok istiyorum fakat bütçe sıkıntısı var biraz ve mediamark gibi mağzalar pek yok sadece teknosa var oda 5.500 e satıyor a5 2016 telefonum var ne kadara alırsınız dedım telefon çok temiz ve sadece 1 tane çiziği var kozmetik ve işletimsel hiçbir sıkıntı olmamasına ragmen 450 tl fiyat verdıler :/ mantıksız en azından anneme filan verırım o paraya vereceğime . mutlumusun kullanırken hoşuna gitmeyen bir sey oldumu kamerası filan sence nasıl ?

Rdmsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
İlk başta hayırlı olsun çok iyi bir fiyata almışsın bende almayı çok istiyorum fakat bütçe sıkıntısı var biraz ve mediamark gibi mağzalar pek yok sadece teknosa var oda 5.500 e satıyor a5 2016 telefonum var ne kadara alırsınız dedım telefon çok temiz ve sadece 1 tane çiziği var kozmetik ve işletimsel hiçbir sıkıntı olmamasına ragmen 450 tl fiyat verdıler :/ mantıksız en azından anneme filan verırım o paraya vereceğime . mutlumusun kullanırken hoşuna gitmeyen bir sey oldumu kamerası filan sence nasıl ?
5s 'ten gectigim için küçük boyutlu telefon arıyordum. Telefon çok şık boyut ideal ekran mukemmel. parmak izi çok geniş olmadığı için bazen tam algilamayabiliyor daha doğrusu parmağım tam oturmuyor sorun onunla alakalı. Batarya çok iyi değil gibi ama konuşmak için erken galiba. Büyük telefon kullanmak istemeyenler için bu kalitede çok fazla altarnatif yok zaten p20 ya da s10e.

S. Aleyna B.Tunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
5s 'ten gectigim için küçük boyutlu telefon arıyordum. Telefon çok şık boyut ideal ekran mukemmel. parmak izi çok geniş olmadığı için bazen tam algilamayabiliyor daha doğrusu parmağım tam oturmuyor sorun onunla alakalı. Batarya çok iyi değil gibi ama konuşmak için erken galiba. Büyük telefon kullanmak istemeyenler için bu kalitede çok fazla altarnatif yok zaten p20 ya da s10e.
İlk başta görüşlerini sunduğun için teşekür ederim , bir kaç yerde okumuştum erkekler parmak izi yerinin küçük olması konusunda sıkıntı çekebileceklerini ama alıştığınız zaman sıkıntı olacağını sanmıyorum umarım olmaz en kötü ihtimale yüz tanımayla o eksiyi kapatabilirsiniz. İyi kullanımlar :)

Rdmsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
İlk başta görüşlerini sunduğun için teşekür ederim , bir kaç yerde okumuştum erkekler parmak izi yerinin küçük olması konusunda sıkıntı çekebileceklerini ama alıştığınız zaman sıkıntı olacağını sanmıyorum umarım olmaz en kötü ihtimale yüz tanımayla o eksiyi kapatabilirsiniz. İyi kullanımlar :)
Rica ederim. Yüz tanıma konusu büyük sıkıntı telefonların genelinde olduğu gibi bunda da aile bireylerine ekranın açılması söz konusu. Maalesef bir iphone x değil kızıl ötesi yüz tanıma yok hiç güvenilir değil. Ayrıca huawei serilerine göre de bi tık yavaş. Bu arada batarya ortalama 4-4.5 saat ekran süresi alacak gibiyim durum onu gösteriyor yanı çok da kötü değil galiba...

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
5s 930 lira gibi iyi fiyata saymislar. s10e küçük boyutlarda amiral gemisi p20 ve mi9t den daha iyibir cihaz hayirli olsun

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Çok güzel cihaz hayırlı olsun ama bataryası beni korkutuyor. Zaten elimdeki cihaz yüzünden batarya olayından korkar oldum artık. Ürünün sıfır halinde bile batarya süresi çok iyi değilken 2 yıl sonra ne olur bilemiyorum. Hem bataryası hemde 27w hızlı şarj sebebiyle Mi9 daha cazip geliyor bana. Önümdeki 1 ay içerisinde yeni telefon almayı planlıyorum bataryası biraz daha iyi olsa S10e alabilirdim gerçekten.

Rdmsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Çok güzel cihaz hayırlı olsun ama bataryası beni korkutuyor. Zaten elimdeki cihaz yüzünden batarya olayından korkar oldum artık. Ürünün sıfır halinde bile batarya süresi çok iyi değilken 2 yıl sonra ne olur bilemiyorum. Hem bataryası hemde 27w hızlı şarj sebebiyle Mi9 daha cazip geliyor bana. Önümdeki 1 ay içerisinde yeni telefon almayı planlıyorum bataryası biraz daha iyi olsa S10e alabilirdim gerçekten.
Teşekkürler. Batarya beni de korkutuyor gerçekten:) damla çentikli telefona ısınamadım yoksa alternatif çok gerçekten