Soru S10e den iPhone SE 2020'ye Geçiş

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

1 yılı aşkın süredir S10e kullanıcısıyım. Telefonumdan gayet memnunum. (Batarya hariç, lakin batarya da benim için hayati önem taşımıyor..)

Daha önce kullandığım cihazlar S7 Edge, S8, iPhone 7, iPhone 8, S9 Plus ve S10e şeklinde devam etti..

iOS ve Android ekosistemlerine fazlasıyla aşinayım. Sizce 3.900 - 4.000 TL gibi bir fiyata S10e cihazımı satıp (Müşterim var) üzerine ortalama 1200 TL ekleyip sıfır iPhone SE 2020 alsam ne kadar mantıklı olur?

Hangi açıdan mantıklı olur, hangi açıdan mantıksız olur görüşlerinizi bekliyorum :)
ben olsaydım s10e yi satar 300 lira ekleyip note 10 alırdım çünkü se 2020 nin bataryası az bir de ben küçük telefon sevmiyorum ama bataryanın az olması sizin için sıkıntı değilse alın

İkaya

Üyecik
Yasaklı
1 yılı aşkın süredir S10e kullanıcısıyım. Telefonumdan gayet memnunum. (Batarya hariç, lakin batarya da benim için hayati önem taşımıyor..)

Daha önce kullandığım cihazlar S7 Edge, S8, iPhone 7, iPhone 8, S9 Plus ve S10e şeklinde devam etti..

iOS ve Android ekosistemlerine fazlasıyla aşinayım. Sizce 3.900 - 4.000 TL gibi bir fiyata S10e cihazımı satıp (Müşterim var) üzerine ortalama 1200 TL ekleyip sıfır iPhone SE 2020 alsam ne kadar mantıklı olur?

Hangi açıdan mantıklı olur, hangi açıdan mantıksız olur görüşlerinizi bekliyorum :)
Çok ama çok mantıklı olur. İphone SE’yi 5-6 yıl kullanırsınız.

Cvnmrt

Profesör
Bi cihazı maksimum iki yıl kullanıyorum. Arkadaşların ve sizin de dediğiniz gibi kamera ve ekran beni biraz düşündürüyor..
Geçmeyin zaten maksimum iki yıl kullanıyormuşsunuz bence bu sene S10e ile devam edin seneye işlemcisi 5nm üretim teknolojisine sahip bir telefona geçiş yaparsınız

Bence gereksiz ama illa iOS istiyorum diyorsan yapabilirsin