Soru S10 Plus

Bu konuyu okuyanlar

Wampusuny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar S10plus kullanıcısıyım dün Android 12 ve one UI 4 güncellemesi geldi baktığım araştırdığım kadarıyla fotoğraf düzenleyicisi bölümünde sihirli silgi seçeneği olması gerekirken ben de yok buna benzer bi kaç özelliklete mevcut değil tek bununla karşılaşan ben miyim yoksa normal mi bu durum beni bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Arkadaşlar S10plus kullanıcısıyım dün Android 12 ve one UI 4 güncellemesi geldi baktığım araştırdığım kadarıyla fotoğraf düzenleyicisi bölümünde sihirli silgi seçeneği olması gerekirken ben de yok buna benzer bi kaç özelliklete mevcut değil tek bununla karşılaşan ben miyim yoksa normal mi bu durum beni bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim
Kullanmış olduğunuz cihaz Samsung Türkiye garantili mi? Eğer Samsung Türkiye garantiliyse Samsung'un internet sitesinde canlı destek var, bu konuyu canlı desteğe sorabilirsiniz. Aşağıya linkini bırakacağım.
Link: Kategori | Samsung Live Chat

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Fotoğraf düzenleyici bölümünde altta üst üste üç nokta var o ikona tıklayın obje silgisine tıklayarak kullanabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit: Maalesef S10 serisinde bu özellik bulunmuyor. S20 ve daha yeni cihazlar bu özelliğe sahip.

Son düzenleme:

Wampusuny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
O halde linkini bıraktığım siteden yardım alabilirsiniz. Ben S10 Plus kullanıcısı olmadığım için başka türlü yardımcı olamayacağım.
Teşekkür ederim yine de ??

Fotoğraf düzenleyici bölümünde altta üst üste üç nokta var o ikona tıklayın obje silgisine tıklayarak kullanabilirsiniz.

Edit: Maalesef S10 serisinde bu özellik bulunmuyor. S20 ve daha yeni cihazlar bu özelliğe sahip.
Evet ben de yabancı kaynaklarda araştırma yaparak gördüm ki bu özelliği eklediğini duyurmuş samsung fakat getirmemiş herkes bu konuda dargın sözünde durmadığı için umarım yeni güncellemelerde gelir