S10 plus pil

Bu konuyu okuyanlar

Ertansahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkese iyi günler
S10 plus almak istiyorum tasarım olsun kamera olsun çok beğendim ama pil konusunda 3-4 yıllık kullanımda sorun yaşar mıyım tabi ki ilk aldığıma göre fark yaşıyıcam ama yine de idare eder bir performans gösterir mi ? Ya da 500 tl daha verip iphone 11 mi alsam bilemedim

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Herkese iyi günler
S10 plus almak istiyorum tasarım olsun kamera olsun çok beğendim ama pil konusunda 3-4 yıllık kullanımda sorun yaşar mıyım tabi ki ilk aldığıma göre fark yaşıyıcam ama yine de idare eder bir performans gösterir mi ? Ya da 500 tl daha verip iphone 11 mi alsam bilemedim

iPhone 11 al. 3-4 yıldan daha fazla bile gidebilir

Ertansahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S10 serisinin pilini ben anlayamadım açıkçası.Kullananların bazısı çok iyi diyor,bazısı çok kötü:)
iPhone 11 alınabilir sanırım.
Evet bende farkettim ama benim fikrim çok yoğun kullanmadığın ve saatlerce oyun oynamadığın sürece sorun yaşatmaz ama tabi bilmiyorum işte çok kötü yorum gördüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone 11 al. 3-4 yıldan daha fazla bile gidebilir
S10 plusa göre 500-600 lira farka neden tercih edilir söyleyebilirmisin lütfen kamera benim çok önemsediğim bir şey değil en önemli şey pil

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Evet bende farkettim ama benim fikrim çok yoğun kullanmadığın ve saatlerce oyun oynamadığın sürece sorun yaşatmaz ama tabi bilmiyorum işte çok kötü yorum gördüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

S10 plusa göre 500-600 lira farka neden tercih edilir söyleyebilirmisin lütfen kamera benim çok önemsediğim bir şey değil en önemli şey pil
Saatlerce oyun oynanmadığı sürece ben de pilinin sorun yaşatmayacağını düşünüyorum.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Pil konusundaki karışıklığın temel sebebi ilk zamanlarda pilin iyi optimize olmamış olmasıydı.
İlk zamanlar 5 saati görünce şükür ediyordum ama gelen güncellemler olumlu şekilde etkiledi.
O yüzden de ilk zamanlardaki olumsuz yorumlar daha baskın geliyor.
Günlük bir kullanımda işin için oyun girmezse bir günü aşıp 7 saate yaklaştığım bile oldu ama oyun olursa 6 seviyelerinde oynuyor ve yine 1 günü çıkartıyor. Benim cihazım S10, S10+ daha iyi sonuçlar verecektir.

Ertansahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Pil konusundaki karışıklığın temel sebebi ilk zamanlarda pilin iyi optimize olmamış olmasıydı.
İlk zamanlar 5 saati görünce şükür ediyordum ama gelen güncellemler olumlu şekilde etkiledi.
O yüzden de ilk zamanlardaki olumsuz yorumlar daha baskın geliyor.
Günlük bir kullanımda işin için oyun girmezse bir günü aşıp 7 saate yaklaştığım bile oldu ama oyun olursa 6 seviyelerinde oynuyor ve yine 1 günü çıkartıyor. Benim cihazım S10, S10+ daha iyi sonuçlar verecektir.
Telefonu ne kadar süredir kullanarak bu yorumu yapıyorsunuz

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Telefonu ne kadar süredir kullanarak bu yorumu yapıyorsunuz
O arkadaş bu konuda en bilgili, tecrübeli olan arkadaştır. Sözünü dinle. Ben de aynı düşünüyorum. S10+ Çürük elma'nın en pahalı modelinden bile daha yetenekli ve özellikli bir cihazdır. Asla pişman olmazsın.

Ertansahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
O arkadaş bu konuda en bilgili, tecrübeli olan arkadaştır. Sözünü dinle. Ben de aynı düşünüyorum. S10+ Çürük elma'nın en pahalı modelinden bile daha yetenekli ve özellikli bir cihazdır. Asla pişman olmazsın.
Tamamdır teşekkürler

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Herkese iyi günler
Pili 3 4 yıl gitsin mi istiyorsunuz ben mi yanlış anladım?? 3 4 yıl cihazı kullanırsın da piyasada ki en baba telefonun pilini ble 2 senede bir değiştirmen gerekir...

Ertansahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Pili 3 4 yıl gitsin mi istiyorsunuz ben mi yanlış anladım?? 3 4 yıl cihazı kullanırsın da piyasada ki en baba telefonun pilini ble 2 senede bir değiştirmen gerekir...
Ama iphone larda olduğu gibi pil değişimi olmuyor ki samsungta

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Nisan 2019'dan bu yana s10 + kullanıyorum. Günlük ortalama 5 saat ekran süresi veriyor. Kardeşim iphone 11 kullanıyor, değiştirmek istedi benimle kabul etmedim tabi :) İphone abartılıyor. İyi olduğu yanları var ama her markanın iyi olduğu yanları var. Önceki telefonum iphone 6 ! En az 6 sene kullanmayı planlıyorum ki bir senesi bitti bile...

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Herkese iyi günler
Bataryadan beklentin çok fazla ise P30,S10 lite gibi cihazlara bakmanı tavsiye ederim.S10 plus batarya performansı ne çok iyi ne çok kötü.Iphone 11 bataryada memnun eder etmesinede 11 in kalınlığına,ağırlığına tahammül edebilecekmisin? İphone 11 alma fikrini iyi düşün derim.

Ertansahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bataryadan beklentin çok fazla ise P30,S10 lite gibi cihazlara bakmanı tavsiye ederim.S10 plus batarya performansı ne çok iyi ne çok kötü.Iphone 11 bataryada memnun eder etmesinede 11 in kalınlığına,ağırlığına tahammül edebilecekmisin? İphone 11 alma fikrini iyi düşün derim.
Şuan iphone 7 kullanıyorum ve pil konusu artık dayanılmayacak seviyede,ekran kasa oranı kötü ve kamera da artık daha iyi olmasını istiyor insan bu sebeple yeni telefon almak istedim ve ios dan sonra değişiklik olsun maksadıyla android telefona geçmek istiyorum . S10 plus için tek korkum pil performansı

Mfci

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Ben olsam iphone 11 alırdım
Android 2 3 yıl sonra güncelleme desteğini kesiyor *** çuvalı gibi ortada kalıyorsun

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,118
Herkese iyi günler

İphone 11 almanızı tavsiye ederim :)

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Herkese iyi günler
11 al 500 ekle

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Şuan iphone 7 kullanıyorum ve pil konusu artık dayanılmayacak seviyede,ekran kasa oranı kötü ve kamera da artık daha iyi olmasını istiyor insan bu sebeple yeni telefon almak istedim ve ios dan sonra değişiklik olsun maksadıyla android telefona geçmek istiyorum . S10 plus için tek korkum pil performansı
iPhone 7'den geçeceksen S10e'ye geçsen dahi pil konusunda artışın olur.iPhone 7'den S10+'a geçerken hiç şüphen olmasın öyleyse.