S10 plus mı , apple xr mı veya p30 pro mu

Bu konuyu okuyanlar

Omergulap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
3 telefon arasında kaldım video ve camera önemli 3 - 4 yıl sıkıntısız kullanayım bütçe 5500 TL İkinci el temiz garantili alıcam

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Bence uzun kullanımda xr daha iyi. Ama özellik bakımından s10 plus daha iyi. Ben olsam xr alırdım. Veya xs

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
S10 plus benim gönlümden geçen ama şarjı 1 yıllık kullanıma acayip azalıyo cok yorum var bide amoled yani olma ihtimali yüksek tereddütüm var o yüzden
Cihazım bir buçuk yıl oldu pil performansı hala stabil. Hatta gelen güncellemler pili daha da iyi iyileştirdi diyebilirim ilk zamanlara göre. Burn-in'e çok takılmayın onlar eskide kaldı.

Reaksiyon puanı
6,381
İkinci el temiz almak yerine, bütçeyi biraz arttırıp garantili, çok iyi bir S10 almanız tavsiye ederim. Ama Oneplus'a kesinlikle bakın. Oneplus 7t/7t pro'ya bakın.

Omergulap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Cihazım bir buçuk yıl oldu pil performansı hala stabil. Hatta gelen güncellemler pili daha da iyi iyileştirdi diyebilirim ilk zamanlara göre. Burn-in'e çok takılmayın onlar eskide kaldı.
Çok sorun var videoları izliyorum da bide şans işi telefon iyi çıkar veya sıkın tılı tereddüdlerim var bilemedim mesajınız için teşekkürler

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Çok sorun var videoları izliyorum da bide şans işi telefon iyi çıkar veya sıkın tılı tereddüdlerim var bilemedim mesajınız için teşekkürler
Ne demek, ilk zamanlarda sorunlar yoktu diyemem ama şu an herhangi bir problem yok.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Uzun kullanım arıyorsanız iPhone almanızı öneririm. Fakat bütçenizi arttırıp daha üst modellerden birini alabilirseniz size XR'dan daha uzun kullanım sunacaktır.

Turk Dr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de zamanında xr ve note 9 arasında kalmıştım o zamanlar note 9 5.5k XR ise 6.5k idi benim için kamera önemliydi ve de android kullanım özgürlüğü bu yüzden note 9 aldım.Xr ın kamerası bana pek başarılı gelmedi onu belirtiyim.Bir arkadaşımda xr vardı note9 a kıyasla fotoğtaf kalitesi bariz düşüktü.Tabi s10 plusa göre nasıl bilmiyorum. Ama stabilite açısından Xr daha iyidir. işlemcisi vs apple lider bunu herkes biliyor. Şu an note 9 a pişmanmıyım hayır ama arada xr mı alsam diye hayıflandığım oldu.Note 9 bir kere böyle ekran kendiliğinden kapanıp açılıyordu serviste garabtiden yazılımı yenilediler(muhtemelen yazılımı indirirken int kesildi evimizde pek iyi çekmiyordu) bir de s pen durduk yere bozuldu hiç kullanmamama rağmen onu da ücretsiz yenilediler. 1.5 yıl oldu note9 alalı stabilitesi hala ilk günkü gibi pil ömrü de keza hiç değişmedi.
Size tavsiyem Xr ın kamerasını inceleyin direkt bizzat gidip görün eğer işinizi görecekse Xr alın çünkü Xr cebe sığabilen bir telefon. ama yetersiz derse samsungdan başka bir tlf tercih etmem.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Üçünün arasında S10 Plus daha avantajlı olacaktır. AMOLED panel ve daha iyi bir kameraya sahip bir cihaz.

Science

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Dostum yakın zamanda bende alicam ve bu 3 u arasında kaldım. Kriterlerimiz aynı. P30 pro nun arka kamera si 10+ dan birtık daha iyi onu da en rahat gece çekimlerinde anliyorsun zaten. Xr da cebe sığan bi telefon ergonomik. S10+ da 6.4 inc ekran var performansi muazzam zaten bak bak keyiflen derecesinde video izlemekten duramazsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu 3'ü arasinda hangisini niye seçtiginj bana da söylesen çok sevinirim.

sait_355

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
3 telefon arasında kaldım video ve camera önemli 3 - 4 yıl sıkıntısız kullanayım bütçe 5500 TL İkinci el temiz garantili alıcam
Ben olsam kesinlikle XR alırdım.Eğer güvenliği fazla önemsemiyorsan S10 plus alabilirsin.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
P30 direkt olarak ele zaten xr s10 nun rakibi zaten değil Samsung tavsiyem olur bu üçleme arasında

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

3 Cihaz arasından S10 Plus derim.

2. el cihaz alacağınıza o fiyata kayıtlı OnePlus 7T Pro almanızı tavsiye ederim. Çok daha uzun süre memnun edecektir.