S10 Ekran Koruyucu

SaintLeonard

Öğrenci
19 Temmuz 2019
8
6
3
24
Spigen 'nin neoflex hd koruyucusunu düşüyorum. Yabancı videoları ve yorumları incelediğimde pek fazla beğenilmemiş, ekran koruyucu parmak izinin tam verimli çalışmasına engelliyor , kabarcık oluşuyor yorumlarını gördüm. Bazı kişilerde gayet memnun olduğunu yazmış. Telefona ekran koruyucu alan varsa beni bilgilendirir mi;
Bu marka dışında bunu al daha iyi dediğiniz var mı?

stinghardyzz

Profesör
24 Ekim 2014
3,274
747
293
Spigen 'nin neoflex hd koruyucusunu düşüyorum. Yabancı videoları ve yorumları incelediğimde pek fazla beğenilmemiş, ekran koruyucu parmak izinin tam verimli çalışmasına engelliyor , kabarcık oluşuyor yorumlarını gördüm. Bazı kişilerde gayet memnun olduğunu yazmış. Telefona ekran koruyucu alan varsa beni bilgilendirir mi;
Bu marka dışında bunu al daha iyi dediğiniz var mı?
ben samsung bayinden satilan buff ekran koruyucu ile kullaniyorum parmak izi çalışıyor 4 ay oldu hicbir sorun cikarmadi

grbzz

Dekan
Emektar
28 Aralık 2018
6,856
9,768
293
Ben kullanıyorum gayet güzel. Bunu alana kadar denemediğim marka kalmadı ama hepsi ya atma yaptı ya da parmak izinde sorun çıkarttı.
Kırılmaya karşı korumalı değil ama çizilmelere karşı dayanıklı zaten ilginç bi şekilde çizik olmuyor içine doğru göçme yapıyor sadece. Bence alırsan spigenin kılıflyla birlikte al hem koruma amaçlı hem de bazı kılıflarlı takınca koruyucuya zarar veriyor ama kendi kılıflarıyla oldukça uyumlu.