S-pen tableti çizer mi ?

keskin rüzgar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar galaxy note 10.1 kullanıyorum. S pen i de çok kullanıyorum. Sizce tablet çizilir mi?

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Kalemi olmayan telefonlar için Stylus Kalemler var ve bunlar cihazları ne kafar sağlam olursa olsun bi süre sonra çiziyor. Ama Note daki kalem ona özel üretilmiş bir kalem olup ucu da az içeri giren hassas bir kalem olduğu için bir zararı yok. Bende de Note ( N700) var :) iyice araştırdım.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Doğru düzgün kullanırsanız neden çizilsin ? Sonuçta o cihaza göre tasarlandı.

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kalemi olmayan telefonlar için Stylus Kalemler var ve bunlar cihazları ne kafar sağlam olursa olsun bi süre sonra çiziyor. Ama Note daki kalem ona özel üretilmiş bir kalem olup ucu da az içeri giren hassas bir kalem olduğu için bir zararı yok. Bende de Note ( N700) var :) iyice araştırdım.
note 3 ün s-pen i note 3ü çizermi?

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
hayır çizmez onlar ona göre üretiliyor adam kalem koyduguna göre onu mutlaka düşünmüştür...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hayır çizmez ona göre üretiliyor...
teşekkürler aklımdaki tek soru işareti buydu. bu s-pen in ucu acaba sert bir plastikmi? yoksa yumuşakmı bir bilginiz varmı?

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
teşekkürler aklımdaki tek soru işareti buydu. bu s-pen in ucu acaba sert bir plastikmi? yoksa yumuşakmı bir bilginiz varmı?

İçeri doğru giren hafif yumuşak bir plastiği var. Zaten telefona aldığınız zaman ekran koruyucu parlak film taktıracağınız için pek de önemsemeye gerek yok bunları.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344

Sert sanirim ama cizmeyen turden sert olmasi kolay çizim yapmayi kolaylastirir onca muhendis var bu konuda caninizi sikmayin zaten bu teller 3-4 yil sora çöp oluyor

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İçeri doğru giren hafif yumuşak bir plastiği var. Zaten telefona aldığınız zaman ekran koruyucu parlak film taktıracağınız için pek de önemsemeye gerek yok bunları.
içeri doğru giriyorsa sorun yok teşekkürler

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sert sanirim ama cizmeyen turden sert olmasi kolay çizim yapmayi kolaylastirir onca muhendis var bu konuda caninizi sikmayin zaten bu teller 3-4 yil sora çöp oluyor
teşekkürler. zaten dediğiniz gibi 3-4 yıl sonra yenisi alırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam biraz trollük olacak ama ben ders notu tuttum burada alaxy tab 10.1 2014 ile speni geçtim ekrana avucumu koyarak yazı yazddım (HERZAMAN DENEMEYİN TABİ BEN DE YAPMAMA HERZAMAN BUNU ) ve baya bildiğin kağıda not tutar gibi not tuttum. Sonuç? Sonuç yok sonuç hala tablet sağlam ve çalışıyor S pen ile ancak isteyerek bastırmanız laızm çizmek için bu durumda da ekran çizilmeden s pen kırılacaktır ya da cam çatlayacaktır.