Ryzen Sistemim Mavi Ekran Veriyor

Bu konuyu okuyanlar

waterprof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
amd ryzen 5 1600 işlemci ve gigabyte a320m-ds2 anakart aldım.üzerinde nvidia geforce gt730 ekran kartı var ancak sürekli mavi ekran vermeye başladı.mavi ekran dmp dosyasını ekliyorum.sizce ne olabilir sorun donanım mı yazılım mı ? son sürüm ekran kartı sürücüsü yükledim.
WG1292.png

minidump klasörü: Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,186
Ekran kartinin bir onceki surumunu denermisin?

waterprof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir önceki sürümde de yapmıştı.

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Selam,
Beni etiketleyerek çok daha çabuk çözüme ulaşabilirsiniz. Öncelikle hangi Windows sürümünü kullanıyorsun?
--- Gönderi Güncellendi ---
Güncelleme: Konuda etiket bulunmadığı için etiketler eklendi. Ayrıca konu başlığı konu içeriğine özgün düzenlendi.

waterprof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam,
Beni etiketleyerek çok daha çabuk çözüme ulaşabilirsiniz. Öncelikle hangi Windows sürümünü kullanıyorsun?
--- Gönderi Güncellendi ---
Güncelleme: Konuda etiket bulunmadığı için etiketler eklendi. Ayrıca konu başlığı konu içeriğine özgün düzenlendi.
orjinal windows 7 64bit kullanıyoruz.

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Güncel bileşenlerle, güncel olmayan bir işletim kullanmanız başlı başına bir hata zaten. Temiz Windows 10 kurulumu yapın. Ekran kartınızın sürücüleri son sürümlerle uyumlu olarak Windows 10 ile ilgili düzeltmeler içeriyor... Bu bağlamda, Windows 10 kurulumu yapmanızı, ardından tekrar mavi ekran verirse sorun ekran kartından kaynaklandığını belirtmek isterim...

İyi Forumlar...