Bu konuyu okuyanlar

mertkanber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
Rehber Formlarındaki adımları izleyerek Ryzen bir sisteme macOS kurulumu yapmaya çalışıyorum fakat kurulumda kernel cache, en randomseed hatalarıyla karşılaşıyorum. Bazen macOS kurulum ekranına ulaşıyorum hatasız bir şekilde, bazen de Boot ederken bu sorunlarla karşılaşıyorum. Hangi yolları izlemem gerekiyor? Yardımcı olur musunuz? BIOS'daki ayarlarımın hepsini formlarda gösterildiği gibi yaptım. Bir Türlü olumlu sonuç alamadım Kurulumu nasıl yapabilirim? Aynı özellikteki bir bilgisayara macOS kuran biri varsa benimle imaj dosyasını paylaşabilir mi veya sistemim MacOS'un hangi sürümünü destekliyor hangi kurulumu yapmamı önerirsiniz?

Not: Kurulumu Windows 10 işletim sisteminin yanına ayrı bir SSD'ye yapmak istiyorum.

Sistem özelliklerim
  • ASUS NVIDIA GeForce GT 730 4 GB ekran kartı.
  • Gigabyte B450M S2H AMD anakart.
  • AMD Ryzen 5 3600.
  • Corsair vegeance LPX DDR4 3000 MHz 8 GB RAM.
  • SanDisk SSD 240 GB (macOS kurulacak disk)
  • Jamesdonkey JD512 512 GB M.2 SSD (Windows kurulu)

YiğitGençer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar,
Rehber Formlarındaki adımları izleyerek Ryzen bir sisteme macOS kurulumu yapmaya çalışıyorum fakat kurulumda kernel cache, en randomseed hatalarıyla karşılaşıyorum. Bazen macOS kurulum ekranına ulaşıyorum hatasız bir şekilde, bazen de Boot ederken bu sorunlarla karşılaşıyorum. Hangi yolları izlemem gerekiyor? Yardımcı olur musunuz? BIOS'daki ayarlarımın hepsini formlarda gösterildiği gibi yaptım. Bir Türlü olumlu sonuç alamadım Kurulumu nasıl yapabilirim? Aynı özellikteki bir bilgisayara macOS kuran biri varsa benimle imaj dosyasını paylaşabilir mi veya sistemim MacOS'un hangi sürümünü destekliyor hangi kurulumu yapmamı önerirsiniz?

Not: Kurulumu Windows 10 işletim sisteminin yanına ayrı bir SSD'ye yapmak istiyorum.

Sistem özelliklerim
  • ASUS NVIDIA GeForce GT 730 4 GB ekran kartı.
  • Gigabyte B450M S2H AMD anakart.
  • AMD Ryzen 5 3600.
  • Corsair vegeance LPX DDR4 3000 MHz 8 GB RAM.
  • SanDisk SSD 240 GB (macOS kurulacak disk)
  • Jamesdonkey JD512 512 GB M.2 SSD (Windows kurulu)
High Sierra dışında bir sistem kurman imkansız, ekran kartını değiştirmediğin sürece.