RX570

Bu konuyu okuyanlar

doruktakir

Öğrenci
Herkese iyi günler öncelikle elimde i5-6402P işlemci var 2.85 ghz 4 çekirdekli 3.35 ghz çalışmakta.Gta5 Pubg CS:GO gibi oyunlar oynamak istiyorum fakat ekran kartım GT420 2GB bir ekran kartı olduğu için desteklememekte ve düşük fpsler almaktayım.Arkadaşlarımda bana RX570 ekran kartını önerdi sizcede bu işlemciye en iyi bu ekran kartımı gider?

Sansar667

Profesör
amd tarafında rx580 çıkabilirsiniz. nvidia tarafında ise 1050ti kıvamında kartlar uyumlu olacaktır.

osman_44

Öğrenci
merhaba arkadaslar bende tam ekran kartı ıcın bır konu acıcaktım ama gerek kalmadı benımde eskran kartı bayagı eskıdı yenıletmek ıstıyorum butcem fazla olmadıgı ıcın yuksek bırsey alamıyorum arkadasın bahsettıgı ekran kartına baktım bu ekran kartları tum oyunları full ayarda acar dımı

Sansar667

Profesör
merhaba arkadaslar bende tam ekran kartı ıcın bır konu acıcaktım ama gerek kalmadı benımde eskran kartı bayagı eskıdı yenıletmek ıstıyorum butcem fazla olmadıgı ıcın yuksek bırsey alamıyorum arkadasın bahsettıgı ekran kartına baktım bu ekran kartları tum oyunları full ayarda acar dımı

tüm oyunları açmaz tabi ki hangi oyunu hangi ayarda oynamak istediğinize bağlı. Youtube da xxx(oynamak istediğiniz oyun) rx570 fps test yazmanız bir önfikir oluşturur
Mesaj otomatik birleştirildi:

doruktakir

Öğrenci
açıkca söylemek gerekirse internette i5 6400 + Rx570 videolarını izledim ve gta5 de bile 90 fps aşağı inmiyor 1080p ve full ayarlarda Rx580 darboğaz yapmasından korkuyorum i5-6402 gibi bir işlemcide yorumlarınız nelerdir ve 570 ile 580 arasında bariz bir fark varmıdır?

Seagate Barracuda 2TB 3.5" 7200RPM Sata 3.0 64Mb Sabit Disk (ST2000DM001)​

Bu şuanki sürümümdeki
bunla ilgilide yorum yapabilecek arkadaşlarım varmı ssd almam şartmı bu işimi görürmü

açıkca söylemek gerekirse internette i5 6400 + Rx570 videolarını izledim ve gta5 de bile 90 fps aşağı inmiyor 1080p ve full ayarlarda Rx580 darboğaz yapmasından korkuyorum i5-6402 gibi bir işlemcide yorumlarınız nelerdir ve 570 ile 580 arasında bariz bir fark varmıdır?

bunla ilgilide yorum yapabilecek arkadaşlarım varmı ssd almam şartmı bu işimi görürmü
İlk olarak rx570 de bile işlemciye binen oyunlarda bile darboğaz azda olsa olacaktır. 570 ile 580 arasından fiyat farkı çok azsa 580 tercih edilebilir.
2. Ssd alıp sistemi ssd ye kurarsanız donmalar ve yavşalamalar ortadan kalkacaktır. Bütçe verirseniz ssd önerebilirim.

doruktakir

Öğrenci
İlk olarak rx570 de bile işlemciye binen oyunlarda bile darboğaz azda olsa olacaktır. 570 ile 580 arasından fiyat farkı çok azsa 580 tercih edilebilir.
2. Ssd alıp sistemi ssd ye kurarsanız donmalar ve yavşalamalar ortadan kalkacaktır. Bütçe verirseniz ssd önerebilirim.
1000 tl civarı ssd ayırabiliceğim bütçe var.

SDN Son Haberler

Son mesajlar