Masaüstü RX 570 Ekran Kartı

quaresma71

Asistan
Gerek var. Almak zorunda. Sizin dediğinize göre Ryzen 9 3950X kullanmak isteyen biri OC yapmayacak ve SLI ya da Crossfire yapmayacakda R9 3950X'i A320'de kullansın öyle mi? Bilgisayardan anlamadağınız belli. Anlasaydınız böyle mantıksız bir şey demezdiniz.
Ben adama bütçesine göre öneri yapıyorum gelip 3950x gibi saçma sapan örnekler veriyorsun asıl anlamayan sensin galiba hiç bi piyasadan haberin yok

Allah'ın Kulu

Profesör
Ben adama bütçesine göre öneri yapıyorum gelip 3950x gibi saçma sapan örnekler veriyorsun asıl anlamayan sensin galiba hiç bi piyasadan haberin yok
Adam misal vermeye çalışıyor, ben sizin niyetinizin ne olduğunu galiba anlamış bulunmaktayım. Anlattığı örnek A320, en düşük seviye / fiyatlı B450 gibi giriş seviyesi anakartların çoğu VRM'si berbat olan ve üstüne soğutmasız olan anakartların hepsinden bahsediyor. Şimdi siz ona k*pek gibi güç çeken R9 3950X gibi işlemci takarsanız throttling olacağının garantisini vereyim. Bu yüzden ileri seviye işlemciye yükseltme yapmayı düşünen ya da OC yapmak isteyen kullanıcı olacaksa en az orta / üst seyive B450 almak zorunda. Size şimdi örnek atacağım, o giriş seviye B450M-A Pro Max gibi giriş seviye anakartların nasıl da R9 3950X karşısında ağladığını göstereceğim:

Ayrıca o anakart bende de var ve 3.9 GHz'in üzerine çıkamıyorum R5 2600 ile. Bir daha ki sefere bir şey konuşurken en az 2 kere düşünün derim.

Sen hiçbir şey anlamıyorsun asıl.

Sakin olmalısın, o adamı boş ver.

Son düzenleme:

Son mesajlar