Yardım rx 5500 xt takınca görüntü gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

eyupsezg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Benim bir sorunum var bende MS-7641 anakart FX 6300 8 GB RAM'li bir bilgisayarım var. Ekran kartımda RX 6400'dü.

Ben daha güçlü bir ekran kartı almak istedim ve RX 5500 XT aldım.

Aldığım ekran kartında arkadaşımın bilgisayarında hiçbir sıkıntı yoktu ancak eve geldiğimde kendi anakartıma taktığımda ekran geliyor. MSI yazısı geliyor ve sol yukarıda 2 kere _ _ gidip geliyor. Sonra ekran açık siyah oluyor daha da gelmiyor bunun sorunu neden kaynaklı olabilir?

biosum eski büyük ihtimal 500w güç kaynağım var ancak gelmiyor.

rasulalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Benim bir sorunum var bende MS-7641 anakart FX 6300 8 GB RAM'li bir bilgisayarım var. Ekran kartımda RX 6400'dü.

Ben daha güçlü bir ekran kartı almak istedim ve RX 5500 XT aldım.

Aldığım ekran kartında arkadaşımın bilgisayarında hiçbir sıkıntı yoktu ancak eve geldiğimde kendi anakartıma taktığımda ekran geliyor. MSI yazısı geliyor ve sol yukarıda 2 kere _ _ gidip geliyor. Sonra ekran açık siyah oluyor daha da gelmiyor bunun sorunu neden kaynaklı olabilir?

biosum eski büyük ihtimal 500w güç kaynağım var ancak gelmiyor.
Kardeşim eski ekran kartının driverini Windowstan silip öyle takmam lazımdı yeni ekran kartını. Bunu dene daha sonra olmazsa bios pilini tak çıkar fabrika ayarına dönsün ve tak çalışır inşallah.

Son mesajlar