Rüyada sevdiğin kızı görmek ne anlama gelir?

Bu konuyu okuyanlar

Kerem Kara

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
26
Bugün rüyamda hoşlandığım kızı gördüm. Ne anlama geldiğini bilmiyordum. İnternette araştırdım. Pek bir sonuç bulamadım. Sizce ne anlama geliyor?

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,392
Başından geçen kötü veya stres oluşturan olay veya kişi varsa rüyanda görürsün. Birini çok düşünürsen rüyanda görürsün. Yani rüyanda görmenin bir manası yok. İstediğin şey rüyanda onu gördün en kısa zamanda sevgili olacaksanız diye bir yorum ise, boşuna bekleme. Çünkü sen çabalamadıktan sonra bu işler kendi kendine olmaz.

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,904
Bugün rüyamda hoşlandığım kızı gördüm. Ne anlama geldiğini bilmiyordum. İnternette araştırdım. Pek bir sonuç bulamadım. Sizce ne anlama geliyor?
Kalbini hoşlandığın kadın ile meşgul ettiğin için olabilir. Yani Adğâs denilen rüya olabilir.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Ne kadar doğru bilmiyorum ama yanlış bir inanış var. O da şu, insanlar birilerini rüyalarında gördüklerinde aslında onları çok kafasına taktıkları ve düşündükleri için gördüklerini sanıyorlar. Aslında, rüyanıza giren kişinin sizi özlediği ve düşündüğü için girermiş rüyanıza. Doğru ya da yanlış ben son yazdığım sonuca inanıyorum. Bunun psikolojik, bilimsel olarak gün yüzüne çıktığını söyleyenler de var. Zira bunu hayatımda kanıtlayacak ya da sezinleyebilecek durumlarla karşılaştım.

Kerem Kara

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
26
Ne kadar doğru bilmiyorum ama yanlış bir inanış var. O da şu, insanlar birilerini rüyalarında gördüklerinde aslında onları çok kafasına taktıkları ve düşündükleri için gördüklerini sanıyorlar. Aslında, rüyanıza giren kişinin sizi özlediği ve düşündüğü için girermiş rüyanıza. Doğru ya da yanlış ben son yazdığım sonuca inanıyorum. Bunun psikolojik, bilimsel olarak gün yüzüne çıktığını söyleyenler de var. Zira bunu hayatımda kanıtlayacak ya da sezinleyebilecek durumlarla karşılaştım.

Gerçekten mi? Nereden duydunuz hocam bunu? Merak ettim de.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ne kadar değişik, ben genelde rüyamda gördükten sonra sevmeye başlıyorum ??
@_Zaur_ peki ya sen kanka sjsjsjsk

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,901
Ne kadar değişik, ben genelde rüyamda gördükten sonra sevmeye başlıyorum ??
@_Zaur_ peki ya sen kanka sjsjsjsk
Rüyada rastgele tipli kızlar görerim. Beynim nasıl çalışıyorsa. artık.

Ama bir defasında beynim bana kıyak geçti. Öyle böyle güzel görmemiştim harbiden. Valla seçenek sunsalardı ölüp kızın yanında kalmak gibi.
Kendim içinde olmakla, sülalemide öldürtürdüm??? Hiç olmazsa düğünümüze adam gelsin öbür dünyada?

Son düzenleyen moderatör:

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,251
Öyle olmadığına eminim kendimden :(

Ömer6321

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Telepati diye birşey var belkide o sana mesaj yollayarak rüyana giriyor olabilir başkalarının rüyasına girmek için çok uğraştım hatta
telepati uzmanı prof cavit utku var onla çok görüştüm ama yaşlandığı için hiçbirşey anlatamıyordu bende aramadım bidaha kendisini

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Bir kişiyi çok düşünürsen onu görürsün hatta rüyanıda şekillendirebilirsin uyumadan önce alakasız bir şeye 30 dk bak onu görüceksin