Rüştü'nün sözünü tutmasını bekliyoruz

Bu konuyu okuyanlar

Handikap

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
3 yıl olamazsam bırakıcam dedi mi ki ?
Yok, Mart 2010'da takıma,Daum'a ve futbolculara güvensizliğini şampiyonluk inancı olmadığı için U dönüşü yapmışken şöyle kıvırtmıştı...

“Şampiyonluk iddiası kişisel bir söylem değildir.Bizden önceki yönetimler de, bizden sonra gelecekler de bu iddiada bulunacaktır.Bu Fenerbahçe'liliğin gereğidir”

Yıldırım, “Fenerbahçe, ikinciliklerin takımı değildir; olmamıştır ve asla da olmayacaktır. Sayın İslam Çupi’nin de dediği gibi;Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür.

Bu sözü Fenerbahçe dergisinin Mart ayı sayısında Padişahınız haşmetmeapları buyurmuşlar ...

"Bu üç yıllık şampiyonluğu da Daum'la kazanacağımıza inanıyorum.Aziz Yıldırım ne sözü verirse onu yapar.Bu üç yıllık şampiyonluğu da yapacağız.Biz Daum'a güveniyoruz.Hem Türkiye'de hem de Avrupa'da başarılı olacak bir kadro kuracağız. Daum'un camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.Daum'a hoşgeldin diyorum"

"Şu anda 2009-2010 sezonu oynanıyor.Üç yıl üst üste şampiyon olarak 2011 yılında formamızda ki yıldız sayısını 5'e çıkartacağız.Şu anda 17 şampiyonluğumuz var. 20'nci şampiyonluğumuz bizim markamıza çok büyük değer katacak."

Valla çok büyük değerler katıyor, helal olsun ne diyelim bol U dönüşler...

"3 yıl üst üste Şampiyonluk sözü veriyorum."

Bitmediiii.Ayrıyetten yanında dört adet alkalin kalem pil ve iki adet kırılmaz tarak veriyoruz.:D

3te yetmez 5 tane, beşte yetmez 7 tane
ver ver ver ver ver allahım ver! :D

3 tane demişken artıran yok mu?:
"Bu şampiyonluğu ben ve yönetim kurulu üyelerimiz kazanmadı. Sizin desteğinizi alan futbolcularımız kazandı. Ama biz başkaları gibi önümüzdeki 3 yılın şampiyonluğuna değil, 5 yılın şampiyonluğunu kazanacağımıza dair söz veriyoruz."Yıldırım Demirören.

Verilen her söze inanmaya arkasından gitmeye devam...

Söz vermek, söz verilen kişiye borçlu olmaya delalettir ve kul hakkını içerir.
Söz vardır, güzel insanlar nezdinde namus değerindedir.Yerine getirelemezse gereği yapılır...

Her neyse bizene inanan taraftarları düşünsün...İkinciliklerin takımı değil diyenlere ikincilikte bir başarıdır der geçeriz üzülmesinler...

Bu mesajda yakıştırma ve lakaplar tamamen alıntıdır.

komoon

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Yok, Mart 2010'da takıma,Daum'a ve futbolculara güvensizliğini şampiyonluk inancı olmadığı için U dönüşü yapmışken şöyle kıvırtmıştı...

“Şampiyonluk iddiası kişisel bir söylem değildir.Bizden önceki yönetimler de, bizden sonra gelecekler de bu iddiada bulunacaktır.Bu Fenerbahçe'liliğin gereğidir”

Yıldırım, “Fenerbahçe, ikinciliklerin takımı değildir; olmamıştır ve asla da olmayacaktır. Sayın İslam Çupi’nin de dediği gibi;Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür.

Bu sözü Fenerbahçe dergisinin Mart ayı sayısında Padişahınız haşmetmeapları buyurmuşlar ...

"Bu üç yıllık şampiyonluğu da Daum'la kazanacağımıza inanıyorum.Aziz Yıldırım ne sözü verirse onu yapar.Bu üç yıllık şampiyonluğu da yapacağız.Biz Daum'a güveniyoruz.Hem Türkiye'de hem de Avrupa'da başarılı olacak bir kadro kuracağız. Daum'un camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.Daum'a hoşgeldin diyorum"

"Şu anda 2009-2010 sezonu oynanıyor.Üç yıl üst üste şampiyon olarak 2011 yılında formamızda ki yıldız sayısını 5'e çıkartacağız.Şu anda 17 şampiyonluğumuz var. 20'nci şampiyonluğumuz bizim markamıza çok büyük değer katacak."

Valla çok büyük değerler katıyor, helal olsun ne diyelim bol U dönüşler...

"3 yıl üst üste Şampiyonluk sözü veriyorum."

Bitmediiii.Ayrıyetten yanında dört adet alkalin kalem pil ve iki adet kırılmaz tarak veriyoruz.:D

3te yetmez 5 tane, beşte yetmez 7 tane
ver ver ver ver ver allahım ver! :D

3 tane demişken artıran yok mu?:
"Bu şampiyonluğu ben ve yönetim kurulu üyelerimiz kazanmadı. Sizin desteğinizi alan futbolcularımız kazandı. Ama biz başkaları gibi önümüzdeki 3 yılın şampiyonluğuna değil, 5 yılın şampiyonluğunu kazanacağımıza dair söz veriyoruz."Yıldırım Demirören.

Verilen her söze inanmaya arkasından gitmeye devam...

Söz vermek, söz verilen kişiye borçlu olmaya delalettir ve kul hakkını içerir.
Söz vardır, güzel insanlar nezdinde namus değerindedir.Yerine getirelemezse gereği yapılır...

Her neyse bizene inanan taraftarları düşünsün...İkinciliklerin takımı değil diyenlere ikincilikte bir başarıdır der geçeriz üzülmesinler...

Bu mesajda yakıştırma ve lakaplar tamamen alıntıdır.

yaa sen tamamen yanlış anlamışın aslında aziz 3 yıl derken dili şeetmiş aslında 3 dakika diyecekmiş :D eee onuda başardı :DDDD

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Anca çamura yatın siz. Olan oldu artık... Önünüzdeki maçlara bakın artık :)

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Vay be.. Rüştüye bak :) Tek başına koskoca Fnev camiasını alt etmiş. Rüştünün bu tür konularda becerikli olduğunu bilmiyordum.

Federasyon, hakem kurulu ve onca şeye karşı göğsünü gere gere tek başına Fenevbahçeyi şampiyonluktan etti demek ki...

Türkiye Cumhuriyetine Hoş geldiniz. Siz her ne kadar aksini düşünseniz de biz sizi seviyoruz. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olarak Avrupa kupalarında Kara Kartalım ne ise Fenerbahçe de odur benim için. Ama siz öyle mi yaptınız. Liverpool maçlarında karşı tirübünde yer almadınız mı taraftar olarak. Önceden Bursaspor başkanı olup, şike iddialarına karıştıktan sonra bile Federasyona As Başkan yardımcısı olarak alınan vatandaşın Aziz Yıldırım ile düzenlediği basın toplantısında, mikrofonları açık unutup "Merak etme başkanım, bu yıl Beşiktaşıda, Galatasarayı da, Trabzonspor u da bitireceğiz" laflarını duymadık mı sanıyorsunuz.

Lütfen... Bizi bu kadar unutkan sanmayın... Fenerbahçe taraftarının iki adet düşmanı var bence.

Kendilerini bizden ayrı görmeleri, ve özgüvenleri ile yaptıkları geleceğe dair iddialar.

Lütfen... Kendinizi bu kadar büyük, bizi bu kadar küçük görmeyin, Rüştü gibi size de yıllarını vermiş, dayak yese de (ki o olayda Fenerbahçe caiması yine rezil olmuştur) sizden kopmamış, senelerce Milli Takımda bizi coşturmuş bir insan üzerinden kamuoyunda oy toplamaya çalışmayın. Buralardan hiç hoş görünmüyor, ayrıca emin olun bu kadar rezilliğin üstüne aslında Fenerbahçe Taraftarına kimse birşey demiyor.

Resmi olaylara dair çok şey yazacaktım lakin toy insanları artık çekemiyorum..
Saygılar...

storm61

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Abartma fb atı üstü 18. şampiyonluğunu alamadın:thumbdown:

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Bu bir ispat değildir, yönetim sadece demişse demiştir ne var bunda demiştir.
Lan bi git fb işin gücün mü yok.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
http://forum.shiftdelete.net/spor/150519-rustu-ispat-etsinler-futbolu-birakirim.html
Burada Aziz Yıldırım'a etmediğiniz hakaret kalmadı birde hala üste çıkıyorsunuz.Sizin gözünüzde hep Siz iyisiniz Biz kötüyüz.
Aziz Yıldırım'ında dediği gibi artık Fenerbahçe ve diğerleri var.
Sahamızı yakmıyoruz, yalandan şampiyonluk kutlamıyoruz, tesis basıp futbolcumuzu dövmüyoruz, hakem odası basmıyoruz. Evet Fenerbahçe ve diğerleri :4:

maviguvercin

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yazık diyorum ya gerçekten çok yazık,türk futbolunun en büyüklerinden birinin başkanına milli takımımızın ve kendi takımlarının gelmiş geçmiş EN İYİ,EN DÜRÜST kalecisine bu tarz iftira etmek yakışmaz.Bu sizin futbola değil menfaate değer verdiğinizi gösterir...
Rüştü birileriyle telefon görüşmesi yaptıysa arkadaşça yapmıştır.adamların cebine para koyup üzerinize salmadı ya...
Sanırım aziz yıldırım Trabzon kalecisi ONUR'u karalamak istedi ama bu da açık açık AĞLAMAK olurdu (yaaaa onur gol yemedi yaaaa!).....onun için hırsını rüştüden aldı...

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Yahu Aziz Yıldırım klasik işleri işte. Ona bağırır,buna sataşır,şuna suç atar. Bırak artık Aziz Yıldırım yada sus.

Gündemi değiştirme !