Rush rm878 mouse

Bu konuyu okuyanlar

19gamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Rush bold rm878 mouse almayı düşünüyorum iyi ve kotu yanları nelerdir. Sekli bicimi ve tuş sayısı dikkatimi çekti bu fiyata baska bu tip mouse bulamadım düşünceleriniz nelerdir sizce bu fiyata degermi

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Eğer mousede 15 adet tuşa gerçekten ihtiyacın varsa tercih edilebilir. Ama sırf görüntü nedeniyle tercih etmeyi düşünüyorsan biraz abartı bir mouse tercihi olur.

19gamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Eğer mousede 15 adet tuşa gerçekten ihtiyacın varsa tercih edilebilir. Ama sırf görüntü nedeniyle tercih etmeyi düşünüyorsan biraz abartı bir mouse tercihi olur.
15 tuşa ihtiyacim yok en fazla kodlama bilir 4 tus kullanacağım aparatları var o yüzden hoşuma gitti mousem eski mouselerden PC topluycagim yakin zamanda simdiden alıyım diyorum hoşuma giden bunu buldum g203 onerildi oda cok sade duruyor beğenmedim bide tuşu az olduğundan.

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Yan taraflardaki tuş bölümleri 3 farklı apartla değiştirilebiliyormuş. Onu yeni gördüm. O zaman senin için güzel bir tercih olur. Normal mouselerde 4 adet ek buton olmuyor genelde. Solda 2 adet bulunuyor. Bunda hem 4, hem 10, hem 2 tuşa çevirebiliyorsun.

19gamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Yan taraflardaki tuş bölümleri 3 farklı apartla değiştirilebiliyormuş. Onu yeni gördüm. O zaman senin için güzel bir tercih olur. Normal mouselerde 4 adet ek buton olmuyor genelde. Solda 2 adet bulunuyor. Bunda hem 4, hem 10, hem 2 tuşa çevirebiliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence güzel yapmışlar aparatını herseye Uygun o yonden bende bunu seçmiştim yorumunuz için teşekkürler