Rush mekanik klavye ve mouse alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Mr. Joker

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Bu iki üründe hoşuma gitti sizce alınır mı?
Bu fiyatlara daha iyisi var mı?

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Klavyesi alınabilir ama faresi alınmaz. Uzun yıllar kullanmak istiyorsanız farede marka olarak Logitech i tercih edebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ikiliyi tercih et bence. Rush markası kötü müdür bilmem fakat pek bilindik değil o yüzden.

Klavye

Mouse
Bunları ben önerecektim link arıyordum :D

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Mouse olarak G102, gamepower ursa ve rampage sniper öneririm üçünün de sensörü iyi , aralarında en iyi sensör g102 de ama ayakları çok kaygan değil yani mousepad üzerinde kaymak gibi kaysın dersen diğer önerdiğim mouselara bak onlardaki pixart pmw3325 sensörü de çok iyi o Rush mousedan vazgeç derim sensörün ne olduğu belli değil ve 500hz olması da iyi bir sensör olmadığını gösteriyor iyi sensörler en azindan 1000hz polling rate e sahip

Mr. Joker

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Mouse olarak G102, gamepower ursa ve rampage sniper öneririm üçünün de sensörü iyi , aralarında en iyi sensör g102 de ama ayakları çok kaygan değil yani mousepad üzerinde kaymak gibi kaysın dersen diğer önerdiğim mouselara bak onlardaki pixart pmw3325 sensörü de çok iyi o Rush mousedan vazgeç derim sensörün ne olduğu belli değil ve 500hz olması da iyi bir sensör olmadığını gösteriyor iyi sensörler en azindan 1000hz polling rate e sahip
Klavye hakkında ne düşünüyorsun?