RP fiyatları gereksiz pahalı.

Bu konuyu okuyanlar

Shiden

Profesör
Cezalı
0 RP varsa, 1350 RP'lik bir kostüm için 64 TL ödeyeceksin en az.
Sizce Low Poly tarzında, kolayca hazırlanabilen ve üzerinde detay olmayan bir kostüm için 64 TL harcanır mı?
Yoksa Steam'de 64 TL'ye Darksouls 2 ve 3 olmak üzere 2 oyun mu alınır?

Biri Low Poly tarzında basit bir kostüm, diğer 2'si ise koskoca bir evren.
En azından LoL'ün her şeyi gibi oradan buradan çalıntı değil.

Yani bir de kostümlerin bir çoğunun animasyonu bile yok. Basit el hareketi ve sprite.

Sonu olmayan ve basitçe hazırlanan bir şey için bu kadar para çok saçma.
Sanat deseniz, sanat ta değil.

cenkkkk

Doçent
Bize 64 birim olarak sunulan o RP oyun geliştiricisine 8 birim kazandırıyor. Bize göre anormal bir fiyat ama onlar açısından böyle olmak zorunda. Hatta Steam dahil bir çok platform döviz üzerinden TR karşılığına denk gelen fiyatların altında satıyorlar oyunları ve içerikleri.

Shiden

Profesör
Cezalı
Bize 64 birim olarak sunulan o RP oyun geliştiricisine 8 birim kazandırıyor. Bize göre anormal bir fiyat ama onlar açısından böyle olmak zorunda. Hatta Steam dahil bir çok platform döviz üzerinden TR karşılığına denk gelen fiyatların altında satıyorlar oyunları ve içerikleri.
Dostum onlara göre de pahalı zaten.

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Dota 2'deki skinlerden sonra LoL'de olanlara gülüyorum resmen. Hele de Arcana'lar yok mu...

cenkkkk

Doçent
Dostum onlara göre de pahalı zaten.

Ekmek parası. Serbest piyasa. Kökebildiği kadar. Bana zaten oyun içinde fayda sağlamayan, sadece görsel olan birşeye para vermek saçma geliyor. Oyunu alırken para verebilirsin ama sırf görüntü ve efektifler için oyun alabileceğin paraları dökülmek garip geliyor.

Shiden

Profesör
Cezalı
Ekmek parası. Serbest piyasa. Kökebildiği kadar. Bana zaten oyun içinde fayda sağlamayan, sadece görsel olan birşeye para vermek saçma geliyor. Oyunu alırken para verebilirsin ama sırf görüntü ve efektifler için oyun alabileceğin paraları dökülmek garip geliyor.
Keşke onlar olsa. Low poly modelleme yapıyorlar. Detay yok, işçilik ve emek yok.
Ben ise Kindred'ı seviyorum ona kostüm alacağım lakin 2 oyunu (Darksouls 2 ve Darksouls 3) aynı paraya almak daha mantıklı.

SDN Son Haberler

Son mesajlar