Rottweiler (Benim Köpeğim) !!!

chimera

Dekan
Onursal Üye
Köpeğin çok güzelmiş Obscur Homme çok şirin duruyo. :) Paylaştığın için teşekkürler.

Tartarus

Profesör
Çok şımarık bi köpeğe benziyo. Ama bu cinsler daha tüylü oluyo diye bilirdim ben. Benim arkadaşımın goldın rottweiler tam bir tüy yumağı. :p

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
oBsCuR HoMmE dedi ki:
Tartarus dedi ki:
Çok şımarık bi köpeğe benziyo. Ama bu cinsler daha tüylü oluyo diye bilirdim ben. Benim arkadaşımın goldın rottweiler tam bir tüy yumağı. :p

:D :D :D :D

Dostum o golden retriever !!!

Shot at 2007-08-02

o çok uysal bir köpek...

Rottweiler'lar baska !!! bunlar daha asabi saldırgan köpekler...İngilterede rottweiler beslemek yasak mesela...
tamam konu ok de sen niye her koyduğun resminin altına Shot at bilmemne tarihi yazıyorsun İnglizce biliyoruz da bilmemek değil öğrenmemek ayıp neyse konu saptı anladın sen onu ;D

elektr10

Profesör
Jojoba dedi ki:
tamam konu ok de sen niye her koyduğun resminin altına Shot at bilmemne tarihi yazıyorsun İnglizce biliyoruz da bilmemek değil öğrenmemek ayıp neyse konu saptı anladın sen onu ;D
Onu Imageshack yazıyor :D

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
oBsCuR HoMmE dedi ki:
elektr10 dedi ki:
Jojoba dedi ki:
ewt jojoba...imageshack yazıo onu !!!

Hiç imageshack kullanmadın mı ???

Aynen senin dediğin gibi bilmemek değil öğrenmemek ayıp !!! ;)

details i kaldırırsanız o yazmıyor :)

köpeğin iimiş gezdir biraz :)

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
oBsCuR HoMmE dedi ki:
elektr10 dedi ki:
Jojoba dedi ki:
ewt jojoba...imageshack yazıo onu !!!

Hiç imageshack kullanmadın mı ???

Aynen senin dediğin gibi bilmemek değil öğrenmemek ayıp !!! ;)
uzun zamandır onu tercih etmiyorum abuk subuk reklamları çıkıyor spy fln giriyor bazen
B)
anlaştık sanırım ^^

flz

Asistan
Çok güzel bir köpek nasılseverdim onu yaaa.Aslında bütün köpekleri çok severim görünce dayanamam sokak köpeği demez sarılırım valla.Hem bir çok insanım diyenden çok daha iyi ve samimiler