Rotterdam’da ‘Hadi Be Oğlum’un Galası Yapıldı

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
24
AA

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde oynadığı ‘Hadi Be Oğlum’ adlı filmin galası Hollanda'nın Rotterdam kentinde yapıldı.
5a87eb02d3806c1744a676cd.jpg


AF Media ve Concept Events tarafından organize edilen Rotterdam Pathe Kuip’deki galaya, filmin yönetmeni Bora Egemen ve başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ’un yanı sıra Türkiye’nin Rotterdam Başkonsolosu Sadin Ayyıldız ve Türklerin kurduğu Denk Partisi lideri Tunahan Kuzu da katıldı.
Tatlıtuğ, film öncesinde kırmızı halı üzerinde hayranları ile buluşarak özçekim yaptı. Oyuncu, sinema sahnesinde yaptığı konuşmada çok heyecanlı olduğunu ve seyircilerle buluşmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.
Önce Stuttgart, sonra Viyana ve üçüncü olarak Rotterdam’a geldiklerini ve seyircinin müthiş olduğunu belirten Tatlıtuğ, 8-9 haftada çektikleri filmi beğeneceklerini umduğunu söyledi. Büyük ilgi gören oyuncu zaman zaman zor anlar yaşadı.

Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi, Alihan Türkdemir, Yücel Erten, Feridun Düzağaç, Sezai Aydın, Cem Zeynel Kılıç ve Yıldız Kültür’ün rol aldığı filmin konusu özetle şöyle; Balıkçılık yapan Ali (Kıvanç Tatlıtuğ), oğlu Efe ile (Alihan Türkdemir) yaşamaktadır ancak oğlu diğer çocuklar gibi değildir, hiçbir şeye ilgi göstermez gibi görünür ve babasıyla iletişim kurmaz. Ali ne yaparsa yapsın, oğlunun kabuğunu kıramaz. Bu durum, geçmişten gelen pişmanlıkları ve sevdiklerini kaybetmenin üzüntüsüyle birleşince genç adamın hayatını derinden etkiler.

Rotterdam’da ‘Hadi Be Oğlum’un galası yapıldı
 

Son mesajlar

Üst