Ronaldo fırtınası kasıp, kavuruyor! - Video

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
La Liga'da 9. hafta mücadelesinde lider Real Madrid, Hercules deplasmanına konuk oldu. Jose Rico Perez Stadı'nda oynanan karşılaşmayı 3-1 kazanmayı başarırken; geceye yine Cristiano Ronaldo damgasını vurdu.

cristiano-ronaldo-458s.jpg

TREZEGUET GERİ DÖNDÜ!

Hercules'te Villarreal maçında kırmızı kart gören ve geçtiğimiz hafta Almeria deplasmanında takımını yalnız bırak David Trezeguet, Real Madrid karşısında takımdaki yerini aldı ve 3. dakikada Fransız golcü attığı golle takımını lider karşısında 1-0 öne geçirdi. İlk 45 dakikada başka gol olmayınca Hercules, Real Madrid karşısında soyunma odasına önde gitti.

KALECİDEN BÜYÜK HATA!

İkinci yarı başladığında ise Real Madrid oyunu Hercules kalesine yıktı ve 52. dakikada kaleci Juan Calatayud'un büyük hatası sonucu beraberliği yakaladı. Bu dakikada Cristian Ronaldo'nun ceza sahası dışından çektiği şutu calatayud sektirdi ve top Angel Di Maria'nın önüne düştü. Arjantinli futbolcu müsait durumda topu ağlara göndererek skoru 1-1 yaptı.

RONALDO YİNE SAHNEDE!

Beraberlik golünden sonra öne geçmek için saldıran ancak bir türlü aradığı golü bulamayan Real Madrid, 82. dakikada skoru 2-1 yapmayı başardı. Brezilyalı futbolcu Marcelo sol kanattan topla birlikte ceza sahasına girdi ve pasını Karim Benzema'ya bıraktı. Benzema gelişine vurdu ancak top kaleciden döndü. Sonrasında Cristiao Ronaldo boşta kalan topu tamamlayarak Real Madrid'i öne geçirdi.

Hercules deplasmanında 1-0'dan skoru 2-1 yapan Real Madrid, 85. dakikada farkı ikiye yükseltti. Benzema'nın ceza sahasına taşıdığı topu Ronaldo kale sahası önünde tamamlayarak maçta ki ikinci golünü atarken; Real Madrid skoru 3-1 yaptı ve maçta başka gol olmayınca lider Real Madrid haftayı yine 3 puanla tamamlamış oldu.

Bu arada Real Madrid'de Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil 83. dakikada sahada kaldı.

Real Madrid aldığı bu galibiyetle puanını 23'e yükseltirken; Hercules 9 puanda kaldı.

La Liga'da bir sonraki hafta Real Madrid evinde Atletico Madrid'i ağırlarken; Hercules, Osasuna deplasmanına konuk olacak.

[video=youtube;ntrdrTboRTc]http://www.youtube.com/watch?v=ntrdrTboRTc[/video]

Sporx

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
şampiyonuz bu sene hem ligte hem cl de :D :D ahan da bu da 4bininci mesajım :D

chaylak1

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Maç Benzema'nın oyuna girmesiyle koptu.

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Real Madrid forması almak istiyordum internette 80 - 90 piyasada 100 - 110 TL yuh be :D O parayla iki kez Aksaraya giderim ben :mrgreen:

chaylak1

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Real Madrid forması almak istiyordum internette 80 - 90 piyasada 100 - 110 TL yuh be :D O parayla iki kez Aksaraya giderim ben :mrgreen:

Valla bende orjinal Redondo forması var bizzat maçta giydiği :D Yaklaşık 11 senedir muhafaza ediyorum ileride tarihi eser diye satacağım :D

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Valla bende orjinal Redondo forması var bizzat maçta giydiği :D Yaklaşık 11 senedir muhafaza ediyorum ileride tarihi eser diye satacağım :D
Senin Redendon varsa Rondonun da kreması var :mrgreen: Nasıl temin ettin sorması ayıp Türkiyedeki gibi ispanyada sahaya girip üstünden mi aldın adamın :D

Hemen hemen aynı bende dolar değil euro değil TL olmadığı için biraz zor bu ilan yinede sağol :D

chaylak1

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Senin Redendon varsa Rondonun da kreması var :mrgreen: Nasıl temin ettin sorması ayıp Türkiyedeki gibi ispanyada sahaya girip üstünden mi aldın adamın :D

Valla çok uzun hikaye ama şöyle özetleyim.Beşiktaşlı Yasin Sülün vardı belki hatırlarsın o DelSolardan almış formayı.DelSolar İspanyada oynarken yakın arkadaşı Redondodan almış.Beşiktaşa gelince Yasin ondan almış bende Yasinin kardeşinden almıştım :D

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
busene ronaldo hırs yapmıs agalar daha cok ızlıcez onu

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27

Valla çok uzun hikaye ama şöyle özetleyim.Beşiktaşlı Yasin Sülün vardı belki hatırlarsın o DelSolardan almış formayı.DelSolar İspanyada oynarken yakın arkadaşı Redondodan almış.Beşiktaşa gelince Yasin ondan almış bende Yasinin kardeşinden almıştım :D

Şuna bak elden ele dolaşmış :D

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Messi Bjk ile maç yapsın İ. üzülmezle forma değişsinler o da kardeşine versin sende kardeşinden al :D

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
İlk Yarı Berbattı Madrid 2.Yarı Açıldı

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Polat Alemdarı araya sokalım :mrgreen:

AliA

Müdavim