Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Profesör
Reaksiyon puanı
271
Şampiyonlar Ligi yarı final rövanş maçında Roma, ilk maçta 5-2 yenildiği Liverpool’u ağırlayacak. Cengiz Ünder’li İtalyan ekibinin hedefi, Barcelona karşısında çeyrek finalde yazdığı tarihi zaferi tekrarlamak olacak. Peki, Roma - Liverpool maçı hangi kanalda, saat kaçta?
roma liverpool maçı saat kaçta.jpg
Roma-Liverpool maçı hangi kanalda, saat kaçta?

Roma Olimpiyat Stadı'nda oynanacak mücadele TSİ 21.45’te başlayacak. Damir Skomina'nın yöneteceği karşılaşma Tivibu Spor 2 ekranlarından naklen yayınlanacak.

Muhtemel 11'ler

Roma: Alisson, Florenzi, Fazio, Manolas, Kolarov, Strootman, Rossi, Nainggolan, Cengiz, Perotti, Dzeko

Liverpool: Karius, Alexander-Arnold, Lovren, Dijk, Robertson, Wijnaldum, Henderson, Milner, Salah, Mane, Firmino
Muhtemel 11'ler.jpg
3 farklı galibiyet

Liverpool her türlü galibiyet ve beraberlikte turu geçerken maç sonucu Roma lehine 5-2 olursa karşılaşma uzatmalara gidecek. Roma’nın turu geçebilmesi için 2 gol yemeden 3 farklı galip gelmesi gerekiyor.

İtalyan ekibinde Rick Karsdorp ve Gregoire Defrel sakatlıklarından dolayı maçta forma giyemezken, Liverpool’da ise Adam Lallana, Joel Matip, Emre Can ve Alex Oxlade Chamberlain sakatlıkları sebebiyle kadroda yer alamayacak. Kırmızılar’da Joseph Gomez’in durumu maç saatinde belli olacak.

Roma’da yoğun güvenlik

Öte yandan, Liverpool'da yaşanan bu talihsiz olayın benzerinin tekrarlanmaması için Roma'da yoğun güvenlik önlemleri alındı.

5 bin Liverpool taraftarının kente gelmesi beklenirken, 1500'e yakın polisin maç günü görev yapacağı açıklandı.

Kaynak:Fanatik
Sizce Şampiyonlar ligi yarı final maçını Cengiz Ünderli roma mı? Muhammed Salahlı liverpool mu? alacak. Yorumlarınızı bekliyorum.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Liverpool'un bu karşılaşmayı bir şekilde kazanacağını düşünüyorum;
belki ilk yarıda Roma üstünlük kurabilir ama Jürgen Klopp'un hamleleri neticeyi tayin eder.