Rocket League

Bu konuyu okuyanlar

kaganozbas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bildiğiniz üzere steam yaz indirimleri vardı hala var ve ben rocke league satın aldım dün akşam kurulumu tamamlandı oyunu açtım büyük bir heyecanla fakat eğitim moduna girdiğimde veya maça girdiğimde yani iş sahaya girmek olduğunda oyundan atıyor. Sistem kaldırmasa oyuna girmezdi diye düşünüyorum siz ne diyorsunuz ?

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Dosya doğrulaması yapabilir misin?

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Steam'de uygulamanın üstüne gelip sağ tıkla. Özelliklere bastığında pencere açılacak. Üstten "Yerel Dosyalar" kısmına tıkla. En aşağıda "oyun önbelleğinin bütümlüğünü doğrula" var. Ona bas ve taramasını bekle. Eksik veya bozuk inen dosya varsa tamamlar.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Sistem driverlarını güncellemeyi deneyin birde

kaganozbas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hocam nerden ekran kartını bilmiyorum laptop

kaganozbas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Windows Update'i dilediğiniz zaman, özellikle de yakın bir zamanda yeni bir cihaz yüklediyseniz denetleyerek donanımınız için güncel sürücülerin bulunup bulunmadığını öğrenebilirsiniz. Daha sonra güncelleştirilmiş sürücüleri yükleyebilirsiniz. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz:
  1. Windows Update'i açmak için Başlangıç
    11899_tr-tr_1

düğmesine tıklayın. Arama kutusuna Update yazın ve arama sonuçları listesinden Windows Update'e tıklayın.
  2. Sol bölmede Güncelleştirmeleri denetle’ye tıklayın. Kullanılabilir güncelleştirmeler varsa, her güncelleştirmeyle ilgili daha fazla bilgi görmek için bağlantılara tıklayın. Windows Update bir güncelleştirmenin önemli mi, önerilen mi yoksa isteğe bağlı mı olduğunu size söyler. Güncelleştirmelerin tümünde sürücü bulunabilir.
  3. Yüklemek istediğiniz güncelleştirmeleri seçin sayfasında, donanım cihazlarınıza yönelik güncelleştirmeleri bulun, yüklemek istediğiniz her sürücünün onay kutusunu işaretleyin ve sonra Tamam'a dokunun veya tıklayın. Herhangi bir sürücü güncelleştirmesi olmayabilir.
  4. Windows Update sayfasında, Güncelleştirmeleri yükle'ye tıklayın
    11982_tr_1

. Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin. Windows Update, güncelleştirmelerin başarıyla yüklenip yüklenmediğini size söyler.

İŞ GÖRÜR MÜ ?

kaganozbas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ekran kartını bulduktan sonra ne yapacağım ve bunun oyunla ne alaksı var

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
ekran kartını bulduktan sonra ne yapacağım ve bunun oyunla ne alaksı var

Eski ekran kartı sürücüleri yüzünden oyunlarda çalışma bozuklukları olabiliyor ekran kartınızın son sürücüsünü kurup bu ihtimali ortadan kaldıracaksınız umarım anlatabilmişimdir :)

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Bu arada Rocket League almak isteyenler. 4'lü paket almıştım, 3'ünü satıyorum. Steam fiyatının altına 13 TL'ye verebilirim. İlgilenenler?

Kingcocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorunu yaşıyanlara çözüm; Oyunu kaldırıp yeniden kurun düzelmesi gerekiyor