Rocket League oyun kolu ile oynamak

Bu konuyu okuyanlar

xeotn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba,Rocket League oynarken oyun kolumu bilgisayara bağlıyorum ve oyuna giriş yapıyorum,cihazı algılıyor ve oyunda kullanabiliyorum fakat ileri geri gitmede uçmada falan hatalar var analogda değil,ayarlardan ise değiştiremedim.Daha önce hiç kolla oynamadım ilk defa deneyeceğim bu yüzden oyun dışı kontrolleri değiştirmeye yarayan uygulama falan varsa önerirseniz veya oyun içi oyun dışı farketmeksizin anlatırsanız sevinirim.Ayrıca daha önce oynamadığımdan en iyi kontrolleri yazarsanız sevinirim baştan en iyisine alışmak istiyorum.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Sol ve sag ust dugmeler roll left ve right olmali. Aerial yaparken bu şart gibi. Gaz ve vurus sana bagli. Ayrica kamera ayarlari icin espor oyuncularinin ayarlari guzel.

Tavsiyem gaz ve geri gitmeyi analoga alma. Havada ucarken analogla yon veriyorsun asagi yukari yaparak. Gaz ve geri vitesin ayri tus olmasi daha iyi, o yuzden varsayilan ayar o. Sag sol tetik guzel gaz ve geriye gitmek icin. Vurus da X ya da A rahat. Y ya da B yi de kamera kilitlemeye alacaksin o kadar, cok sik kullaniliyor.

xeotn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Oyun içi kontroller dediğiniz gibi yaptım fakat ileri geri tuşları çalışmıyor ileri tuşu (r2) bastığımda arabayı spawn bölgesine ışınlıyor. Oyun içi kontrollerin ekran görüntüsünü iletebilir misiniz? Bakarak yapsam daha yararlı olur diye düşünüyorum.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
taşındığımız yerde iğrenç bi internet var o yüzden oynayamıyorum burda, aylardır yükleyemedim.

yine profesyonel oyuncuların ayarları var burada. hemen hemen hepsi aynı, bakarak yapabilirsin.

sberkbayram

Asistan
Reaksiyon puanı
109
1.PNG

Ekli dosyalar

• 2.PNG
    2.PNG
    191.9 KB · Görüntüleme: 206
  • 3.PNG
    3.PNG
    162.5 KB · Görüntüleme: 350