Rocket League Oynaması Ücretsiz Oluyor ve Steam'den Ayrılıyor

Bu konuyu okuyanlar

qqqqqqqqqqq

Doçent
Reaksiyon puanı
876
75 milyondan fazla oynanan Rocket League bu yaz oynaması ücretsiz oluyor.

Geliştirici Psyonix ayrıca Rocket League'in Steam'den ayrılarak Epic Games Store'a geleceğini duyurdu.

Oyunun oynaması ücretsiz olmasıyla birlikte oyun Steam'de indirilebilir olmayacak ve yeni oyuncular oyunun PC versiyonuna sadece Epic Games Store üzerinden erişebilecek. Eğer oyunun Steam sürümüne sahipseniz veya oynaması ücretsiz olmadan önce alırsanız Steam'den oynamaya devam edebileceksiniz ve ileride gelecek tüm özellikler ve güncellemeler eş zamanlı olarak Steam sürümünde de desteklenecek.

Epic Games Mayıs 2019'da Rocket League geliştiricisi Psyonix'i satın almıştı.

Oyunu satın almış kullanıcılara çeşitli indirilebilir içerikler ve oyun içi içeriklerin bulunduğu bir paket hediye edilecek. Daha fazla detaya buradan göz atabilirsiniz.

Arabalarla oynanan futbol oyunu ilk olarak 7 Temmuz 2015 tarihinde çıkışını gerçekleştirmişti. Şu anda PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Epic Games bir şeyler çeviriyor gibi geldi hayırlısı bakalım :)

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Epic sony ile de bir şeyler yapıyor. Kendini büyütmeye çalışıyor gibi.
Valve hem CSGO tarafından hem Steam tarafından darbe alıyor bakalım ne gibi hamleler göreceğiz. Valorant'ın yayınlanması CSGO için pek iyi olmadı ardından gelen ücretsiz GTA 5 ile Steam düşüşe Epic Games yükselişe geçti.

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Oyun piyasası karışacak gibi duruyor.Bu kadar yüksek fiyatla satılan oyunların fiyatları ileride düşüşe geçer mi ? Sonuçta şu son birkaç ayda bazı kaliteli oyunlar ücretsiz oldu.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Hangi oyunu ücretli olarak aldıysam hepsi ücretsiz olmaya başladı. ?

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Hangi oyunu ücretli olarak aldıysam hepsi ücretsiz olmaya başladı. ?
GTA 5 ücretsiz olmadan üç gün önce oyunu satın alacaktım.Steam üzerinden banka kartıyla çekmeyi denemiştim olmayınca sonra papara üzerinden yükleyecektim sonra dedim ki olmuyorsa bir hayır var demiştim.Dünyanın en güzel hayırlarından oldu. :D

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Csgo kitlesi gibi kanser olur, zaten kanserden halliceydi artık. Zirvede bıraktım ben.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Oyunu satın alanlara özel bir kozmetik eşya gibi bir şey verilecek mi?

Örneğin Valve,Tf2’yi bedava olmadan önce satın alanlara özel bir şapka vermişti.