Roberto CARLOS Fenerbahçe'de ( FBtv resmi açıklama)

Bu konuyu okuyanlar

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Sarı-Lacivertliler 100. yılında transferdeki en büyük bombasını patlattı, Real Madrid'in dünyaca ünlü Brezilyalı yıldızını kadrosuna kattı.

1503.jpg

Fenerbahçe, Real Madrid'de oynayan Brezilyalı futbolcu Roberto Carlos'u 2 yıllığına renklerine bağladı. Dün gece geç saatlerde Türkiye'ye gelen menajeri Dino Pasalic ile her konuda anlaşma sağlandığını ve önümüzdeki günlerde oyuncunun Türkiye'ye geleceğini açıklayan asbaşkanlardan Murat Özaydınlı " Fenerbahçe geleneklerine uygun bir oyuncuyu renklerimize bağladık. Herkesin Başkan Aziz Yıldırım'a teşekkür etmesi lazım. Geçmişte sıradan bazı oyuncuları bile konuşurken bir hayli zorlanıyorduk. Ne mutlu ki bugün efsane olmuş oyuncuları bile transfer ederken artık hiç zorlanmıyoruz. Çünkü yaklaşık 2 yıldır bütün ülkelerde Fenerbahçe konuşuluyor. Bu hepimiz için önemli bir hedef. Bu düşünce daha da büyüyecek. Roberto için transfer görüşmemiz 15-20 dakikayı geçmedi.Prensiplerimizi anlattık ve transfer bitti. zaten Dino geç saatlerde Türkiye'ye geldi. Başkanımız ve ben stadyumda yapılan gösterilerin provasını izledik. Daha sonra birlikte yemek yedik ve transfer gerçekleşti.Bu Fenerbahçe camiasının gücüyle oluyor. Bu sinerjiyle oluyor bütün bu transferler" dedi. FBTV'den yapılan canlı yayınla açıklanan transferde Asbaşkan Murat Özaydınlı, yöneticimiz Neşet Yalçın, Roberto Carlos'un menajeri Dino Pasalic daha sonra efsane oyuncu Carlos'a telefonla canlı bağlanarak onun görüşlerini aldı. Roberto Carlos`un menajeri Dino Pasaliç ise, Roberto Carlos`un geçtiğimiz yıl Fenerbahçe`ye gelmek istediği fakat sözleşmesi nedeniyle geçen yıl gelemediğini söyledi. Pasaliç; "Carlos geçtiğimiz yıl gelecekti. Fakat sözleşmesi sürüyordu. Bu yüzden bu yıl için Fenerbahçe`ye söz verdi. Carlos söz verirse tutar" dedi.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=7686

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Fenerbahçe Avrupa manşetlerinde

İspanya'da Real Madrid'e yakınlığı ile bilinen spor camiasının en önemli gazetelerinden Marca haberinde, "Roberto Carlos Fenerbahçe'de" başlığını kullanırken, Carlos'un efsaneleştiği Real Madrid'ten ayrıldığını ifade etti ve Carlos'un La Liga'nın tamamlanmasıyla birlikte yeni takımı olan Fenerbahçe'de mücadele edeceğini yazdı.

UEFA ise resmi internet sitesinden verdiği haberde, Roberto Carlos'un vatandaşlarının da yer aldığı Fenerbahçe'de kariyerine devam edeceğini yazarken, teknik direktörümüz Zico'nun Carlos'un alınmasında önemli bir rolü olduğunu yazdı. Carlos buradaki ifadesinde, büyümeye devam etmek isteyen Fenerbahçe'ye yardımcı olmak istediğini ifade etti.

Eurosport'ta manşetten verdiği transfer haberinde Fenerbahçemizin Roberto Carlos'u alarak ne kadar önemli bir transferi gerçekleştirdiğini belirtti. Eurosport haberinde, Fenerbahçemizin İngiliz ekiplerini geride bırakarak Brezilyalı yıldızı renklerine bağladığını yazdı.

İngiliz basın devi BBC'de "Roberto Carlos Fenerbahçe için hazır" başlığını attığı haberde, İspanya'da Real Madrid formasını 11 yıl taşıyarak kulüp rekoru kıran Dünya Kupası sahibi, Brezilyalı yıldızın artık Türk ekibi Fenerbahçe'de forma giyeceğini duyurdu.

Dünyanın önde gelen haber ajanlarında da günün ilk haberi olan Roberto Carlos transferi, başta Reuters olmak üzere, AFP ve AP'de de ayrıntıları ile duyuruldu.

Dünya'nın küçük, büyük bütün basın kuruluşlarında Roberto Carlos'un Fenerbahçe ile anlaşması gündeme otururken, Brezilyalı yıldızın parlak kariyeri tanıtıldı ve Fenerbahçe'nin gerçeklştirdiği transferin önemi vurgulandı.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=7690

onurcandir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Formalar satışta
Fenerbahçe'nin son flaş transferi Roberto Carlos'un formaları Fenerium mağazalarında satışa çıktı. 3 numaralı formayı giyecek olan dünyaca ünlü yıldızın transfer haberini dün gece duyan Sarı-Lacivertli taraftarlar daha ilk günden Fenerium mağazalarına hücum etti.

Yönetim ise daha önceden hazırlığını yaptırdığı Roberto Carlos formaları için çalıştığı atölyelere talimatı verip hemen basıma geçtirirken, sabahın ilk saatlerinde formalar Fenerium'daki yerini aldı.

Taraftarlar "Dünyaca ünlü yıldızın Fenerbahçe'ye gelmesi bizi duygulandırdı ve onur verici bir olay. Bu formaları ömür boyu hatıra olarak saklarız" diyerek yöneticilere de teşekkür ettiler.

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=246208

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
abi kimse yaşlı falan demesin carlos un fenere gelmesi müthiş bir olay kimse kücümsemesin türkiye ye yapacagı reklamı düşünsenize

l3urak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bnce bu adam aziz yıldırım için gurur meselesi olmustu :D o kdar gelecek fln dendi arrtık gelmese olmasdı ... bilemiorm :D bn böle derim hehe...nede olsa BEŞİKTAŞŞlıyım :D

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
gs li ya da bjk li olark düşünme olayı bak ben gezdim baktım nette marca gazetesinde yazılmış uefa nın resmi sitesinde de var bir cok ülkenin gazetesinde cıkacak yani bu türkiye için imaj olarak cok süper bir olay futbol bakımından kendisini kanıtlamasına gerek yok hepimiz biliyoruz carlos u artık bizim hayal olarak baktıgımız şeyler gercekleşiyor bizimde buna alışmamız lazım :)

masterdevil

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Adamlar formalardan cikarticaklar emin olun :D :D :D FB bu ne Gs ne de Bjk ye benzer para dedimi kafa cin ;D ;D ;D

l3urak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
RuNaL dedi ki:
gs li ya da bjk li olark düşünme olayı bak ben gezdim baktım nette marca gazetesinde yazılmış uefa nın resmi sitesinde de var bir cok ülkenin gazetesinde cıkacak yani bu türkiye için imaj olarak cok süper bir olay futbol bakımından kendisini kanıtlamasına gerek yok hepimiz biliyoruz carlos u artık bizim hayal olarak baktıgımız şeyler gercekleşiyor bizimde buna alışmamız lazım :)

yha tabi öle ama ne bilm ... o adam yerine daha genç biri olsa daha ii olmas mıydı :D
nse bugun dolmushtaydım kadıköye gidiom 2 çocuk konuuso :D dio tmm ii güsel aldılar bunu ama forvete birini alırlarmı yoksa sadece bunla kalırmı die:D yhaw bnde mrk ettm sizce carlos u aldılar şimdi bide ii bi yabancı forwette gelirmi ?

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
abi artık bence feneri kücümsemeyin son 5-6 sezondur getirdiğimiz adamlar ortada gelir mi gelir ii bir forvet belli olmaz

bi de genc 26 yaşında wedersonu aldık hemde türk dikkatini cekerim :)

l3urak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hee doru bn sizin vedersonu unuttum :( :D

yha mrk ediorm adam türk oldu nie hala W ile yasıon :p yha o diil de aslında mrk ettiim msela dün MEHMET AURELLO {doru yasdm inş} OYNADI ADI ARTIK MEHMET DİİL Mİ ALALALA ADAMA NİE HALA AURELLO DİO SPİKERLER..MADEM TÜRK SADECE O İSMİ KULLANSNLAR... haksızmıyım :'(

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
abi onlar kücük ayrıntı bence gökcek wederson oldu bu arada bu onların ayrıcalıgı adamların benliğini bizim gibi bir millet silmek istemez bilmem anlatabiliyor muyum :)

l3urak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
;) çok ii anlattın saol :) ama ne bilm bi garip gelio genede alışamadm bn TÜRK milli takımında bi yabancı isme :)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
tek bizim ülkemizde olan birşey aslında isim değiştirmek dikkat et başka milli takımlarda yok öyle birşey mesela ugur yıldırım hollanda milli takımı gibi :)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
yıllık 4.2 milyon euro alacakmış üfffff inş faydalı olur yoksa basının diline leblebi olur

l3urak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
RuNaL dedi ki:
tek bizim ülkemizde olan birşey aslında isim değiştirmek dikkat et başka milli takımlarda yok öyle birşey mesela ugur yıldırım hollanda milli takımı gibi :)

doru yhaw aslında :) bnde alışacam inş :D :D

RuNaL dedi ki:
yıllık 4.2 milyon euro alacakmış üfffff inş faydalı olur yoksa basının diline leblebi olur

euheuheuheueheu walla ii bi yarar wermesse takıma yandınız :p

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ben bi şeyi anlamadım şşimdi biz neden sol kanada 3 oyuncumuz var UğuR Wederson Carlos ???

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
mahmuteser dedi ki:
Ben bi şeyi anlamadım şşimdi biz neden sol kanada 3 oyuncumuz var UğuR Wederson Carlos ???

Zico her mevki için 3 oyuncu istedi.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
inşallah kaybolup gitmez Fenerbahçe'de.

Bu arada GS'liler olarak Fenerbahçe'yi daha fazla izleyeceğiz sanırım :D

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
Troy dedi ki:
inşallah kaybolup gitmez Fenerbahçe'de.

Bu arada GS'liler olarak Fenerbahçe'yi daha fazla izleyeceğiz sanırım :D

biz saglam temller üzerinde geldik buraya kadar kolay kolay bitmeyiz korkmayın izlenecek futblcuları türkiye ye getirmk bizim için övünc kaynagı

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Gerçekten Fenerbahçe bu transferleri yapmamış olsa ligimizin izlenirliği baya düşerdi , yayıncı kuruluş decoder satamazdı , anadolu kulüpleri önemli bir gelir kaynağını kaybederdi.

onurcandir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Carlos F.Bahçe formasıyla
F.Bahçe'nin yeni bombası Roberto Carlos F.Bahçe formasıyla FB TV objektiflerine İspanya'da poz verdi. İlk röportajını FB TV ile yapan Roberto Carlos'un görüntüleri kulubün resmi internet sitesi fenerbahce.org'da yer aldı. İşte Carlos'un F.Bahçe formasıyla pozları...

O_a956446ee83ac0fd1b0b39989c8acc3f.jpg

O_ab11b1c73673b7ec9e23e9167c5042e8.jpg

O_e7141d247df76b9674308491b937e6b3.jpg

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
35 yasinda oyuncunuz hayirli olsun :)

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
seçiL dedi ki:

34 yaşında , birçok kişi yaşlı olduğu için eleştiriyor , ben son lig maçını izledim ve performansı gayet iyiydi , sanırım biraz kıskançlık var bu eleştirilerde :)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
Link dedi ki:
seçiL dedi ki:

34 yaşında , birçok kişi yaşlı olduğu için eleştiriyor , ben son lig maçını izledim ve performansı gayet iyiydi , sanırım biraz kıskançlık var bu eleştirilerde :)

biraz mı adamlar yediremiyorlar yaaa

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
sarap degil bu yillandikca güzellessin neresini kiskanayim? ;) christiano ronaldo faln deseniz hadi neyse ama burda söz konusu olan r.carlos ;D

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
seçiL dedi ki:
sarap degil bu yillandikca güzellessin neresini kiskanayim? ;) christiano ronaldo faln deseniz hadi neyse ama burda söz konusu olan r.carlos ;D

türkiye şartlarında r.carlos=c.ronaldo :)

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
onuda alırısınız artık

Son mesajlar