ROADSTAR RD 9100N Tüm Yazılımı (Sadece Navigasyon Değil)

Bu konuyu okuyanlar

Cumali ÖZTÜRK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Arkadaşlar Aracımda Roadstar RD 9100N cihaz bulunmaktadır. Aracın Aküsü bittiğinde araca akü takviyesi sırasında yazılımı sıfırladı. Bir kaç yere gösterdim nerdeyse cihaz kadar para istediler yazılım için. Elinde olan var ise cihazın yazılımını rica ediyorum. navigasyon falan internetten bulunabiliyor ama tüm yazılımı bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Benzer araç kullanıyorsanız, akü takviyesi sırasında cihazın elektriğini kesmenizi şiddetle öneriyorum.
roadstar rd9100n.png

Cumali ÖZTÜRK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kimsede yok mu program yoksa konuyu okuyan yok ondan mı cevap bulamadım. Konunun okunması için ne yapabilirim acaba ?

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Güzel kardeşim bende aynı lanet ürünün mağduruyum araç kalibre modunda kaldı servisin kurnazlığı 100 tl para vermiştim bende o yazılımı bulsam kurtulucam

Dabanlı37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel kardeşim bende aynı lanet ürünün mağduruyum araç kalibre modunda kaldı servisin kurnazlığı 100 tl para vermiştim bende o yazılımı bulsam kurtulucam
Yazılımı bulabildiniz mi benimde kalibre ekranında kaldı ?

Gurses52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Programi bulamazsiniz hocam bende cok aradim en sonunda servise 150 tl bayildim baska yerde yok gibi

Gurses52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yazilimi bulmaniz imkasiz gibi istanbul kartalda doğanay elektronik roadstar yetkili servisi orada yaptirabilisini 1 yıl garanti veriyor