Rise of The Tomb Raider FPS Düşük .

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Merhaba arkadaşlar . Dün Rise of The Tomb Raider indirdim . Ama çok düşük fps alıyorum . Ayarları Lowa aldım biraz düzeldi ama ben akıcı olmasını istiyorum . Ekran Kartım AMD Radeon 7600 serisi . Evet ekran kartım kötü ama bu tur oyunlarda Mediumda rahat oynardım . Mesela GTA 5'i mediumda rahat oynadım . Bu oyunda nasıl kasmadan oynayabilirim . Dİsplay kısmında Ekran Kartı İntel HD Grapichs 4000 gözüküyor . Ondan mı ? Yüksek performansa aldığımda da öyle gözüküyor. Yardım ederseniz sevinirim :)

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
aynı bilgisayar bende var(pavilion g6) ve daha fazla birşey beklememen gerekir bu bilgisayardan.

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
gta5 ile rotr benzer oyunlar değiller. en başta zaten rotr daha güncel bir oyun ve çevre etkileri rotr da daha fazla(ağaç, çalı, su, şelale vs..)

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
gta5 ile rotr benzer oyunlar değiller. en başta zaten rotr daha güncel bir oyun ve çevre etkileri rotr da daha fazla(ağaç, çalı, su, şelale vs..)

Haklısın :( Sana bir şey sormak istiyorum . Bilgisayar kucağında oyun açıkken hareket ettirdiğinde kasıyor mu ? AMD'de oluyor bende sende oluyor mu ?

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Haklısın :( Sana bir şey sormak istiyorum . Bilgisayar kucağında oyun açıkken hareket ettirdiğinde kasıyor mu ? AMD'de oluyor bende sende oluyor mu ?

eskiden lol oynarken kucağımda kasıyordu. kalkıp kapıya bakmaya korkardım ama artık masada oynuyorum çünkü kucakta oynamak hem bilgisayar için hem de bacak için zararlı. ayrıca artık hareket ettirince kasmıyor

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
eskiden lol oynarken kucağımda kasıyordu. kalkıp kapıya bakmaya korkardım ama artık masada oynuyorum çünkü kucakta oynamak hem bilgisayar için hem de bacak için zararlı. ayrıca artık hareket ettirince kasmıyor
ANLADIM saolasın

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Beyler çözüm bilen yok mu ?

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
BF3'te bir program vardı onla kasma düzeltiliyordu. Onun gibi program yok mu acaba ?

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Rise of the Tomb Raider çok yüksek performans isteyen bir oyun.GTA 5 bile biraz daha az donanım istiyor.O yüzden ekran kartından olabilir diye düşünüyorum ben.

enesyuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Amd grafik kartını oyun ile optimize etmemişse arkadaşlarında dediği gibi Tomb Raider sistem gereksinimleri çok yüksek bir de intenette gezerken gördüm oyun korsan ise bazı kartları tanımıyor.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Amd grafik kartını oyun ile optimize etmemişse arkadaşlarında dediği gibi Tomb Raider sistem gereksinimleri çok yüksek bir de intenette gezerken gördüm oyun korsan ise bazı kartları tanımıyor.
Grafik kartını oyun ile nasıl optimize ediyoruz .?

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Baya araştırdım kart sorununa çözüm bulamadım oyunun updatei varsa korsan bilmiyorum ama yapmayı deneyebilirsin .

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Baya araştırdım kart sorununa çözüm bulamadım oyunun updatei varsa korsan bilmiyorum ama yapmayı deneyebilirsin .
Tüm DLC ve updateler dahil cracklandi zaten hocam . Yabancı forumlarda Fix Patch diye bir program var . Herkes çalışıyor demiş ama teklif olarak telefona bir oyun indirmek gerekiyor yoksa link çıkmıyor . Onu bulmaya çalışıyorum.

enesyuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Tüm DLC ve updateler dahil cracklandi zaten hocam . Yabancı forumlarda Fix Patch diye bir program var . Herkes çalışıyor demiş ama teklif olarak telefona bir oyun indirmek gerekiyor yoksa link çıkmıyor . Onu bulmaya çalışıyorum.
Bence reklam gerçek değil çünkü internette birçok kişi bu konuda şikayetçi diğer forumlara da göz attım.

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
O kartın limiti zaten 15-20 fps o oyun için. İstediğiniz patchi yapın akıcı oynayamazsiniz o kart ile.