Rıdvan Dilmen'e Tepki Yağdı!

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
24
İzmir Marşı'nın artık tribünlerde söylenmemesi gerektiğini savunan Rıdvan Dilmen'e sosyal medyadan tepki yağdı.

dilmen-tepki.jpg


16 Nisan referandumunda, spor camiasında organize ettiği “Evet” kampanyasıyla gündeme gelen Rıdvan Dilmen’den İzmir Marşı ile ilgili şok sözler. Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Arda Turan’ın Bilal Meşe’ye saldırması ile ilgili yorum yaparken bir anda İzmir Marşı’nın artık tribünlerde söylenmemesi gerektiğini savundu. Dilmen’in bu sözlerine tepki yağdı.


Sosyal medyada Rıdvan Dilmen tepkisi
 

Ben Kenobi

Dekan
Katılım
6 Kasım 2011
Mesajlar
7,336
Reaksiyon puanı
3,102
Puanları
113
İnsan birşeyi demesi bile sıkıntı değil artık alıştık ama dedikleriyle çelişmesi sıkıntı.
Sen ki futbola siyaseti sokan ve karıştıran adamların en önde bayrak tutanısın, sonra da gelip bu marş siyasi diyorsun ki o marşın zerre siyasi olmamasını geçtim yani nereden baksan elinde kalıyor.
Bir de 60 yaşındaki adamı darp eden, ben Bayrampaşa'da ilk önce can düşmanımın annesine bile küfretmemeyi öğrendim çünkü analar kutsaldır dedikten sonra önüne gelen herkesin anasına, bacısına, karısına küfreden(soğutmaya çalışan gariban havayolu çalışanları da dahil) sonra da adamlık yaptığını zanneden birini aşırı agresif şekilde savunmasıyla da tüyü dikmiştir.
İnsanlar artık bu kadar rezaletin ancak TFF başkan adaylığı için yapıldığını düşünüyor doğal olarak ki 2 ay önce aday olacağını söylemişti şimdi ise olmayacağım diyor.
Halbuki herkes sadece işini yapsa, verilen makamı da seviye yükselmesi değil de sorumluluk yükselmesi olarak algılasa bunlar olmaz ama çok şükür! gittikçe ortadoğululaşıyoruz.
 

treelock

Asistan
Katılım
25 Ocak 2011
Mesajlar
367
Reaksiyon puanı
59
Puanları
28
Türk futbolunda ki malum parti teşkilatı da zamanı gelince sonlandırılacaktır illa ki. Zamanı gelince hepsi yargılanacak hukuk karşısında.

Türk futbolunda 8 yıldır dönen pislikler, öyle böyle değil artık kanalizasyon yanında temiz kalır.
 
M

Murat Burç

SDN Okuru
Karışma işte milletin işine. Sanane ne söylerlerse söylersinler. Sanki milletin anasına bacısına küfrediyorlar.
 

Son mesajlar

Üst