Yardım Rica

Bu konuyu okuyanlar

Kemahlı24

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5

Ya sevgili yönetici arkadaşlar lütfen insanlarla eziyet etmeyin yaa. Bakın tam 47 sitede düzelttiğimiz konuyu siz hala bizi uğraştırıyorsunuz yapmayın ayıptır ya lütfen en azından emeğe saygılı olalım. Bakın bu forumun sahibi dün izinden gelir gelmaz hemen düzeltti. Sizden de bekliyorum lütfen bu eksik yazıyı SİLELİM. Aynı yerine bu linkteki yazıyı kopyalayıp ekleyelim lütfen ama lütfen yeter artık. saygılar

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380

Ya sevgili yönetici arkadaşlar lütfen insanlarla eziyet etmeyin yaa. Bakın tam 47 sitede düzelttiğimiz konuyu siz hala bizi uğraştırıyorsunuz yapmayın ayıptır ya lütfen en azından emeğe saygılı olalım. Bakın bu forumun sahibi dün izinden gelir gelmaz hemen düzeltti. Sizden de bekliyorum lütfen bu eksik yazıyı SİLELİM. Aynı yerine bu linkteki yazıyı kopyalayıp ekleyelim lütfen ama lütfen yeter artık. saygılar

Farkında değilsiniz aslında siz bize eziyet ediyor olmayasınız. Bahsi geçen konu ile attığınız linkteki konuyu harfi harfine cümlesi cümlesine karşılaştırdım. Tek bir harf cümle farkı yok. Sadece birkaç kelime eksiği veya fazlası ile birkaç imla işareti kullanılmamış. Ayrıca forum kurallarımız gayet açık ve nettir. 20. maddede konuların ve mesajların forum kurallarına aykırı olmadığı sürece silinmediğini belirttik. Bunu da konuyu açan kişi,mesajı yazan kişi veya kişiler talep edebilir. Bunun haricinde mesajı yazmamış,konuyu açmamış kişiler bunu talep edemezler.

20. SDN Forum'da açılan konulardan ve içeriklerden, içeriği giren kullanıcı sorumludur. SDN doğabilecek sıkıntılardan sorumluluk kabul etmez. Açtığınız konular ve mesajlar forum kurallarına aykırı olmadığı sürece silinmemektedir. Bunu kesinlikle talep etmeyiniz.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994

20. SDN Forum'da açılan konulardan ve içeriklerden, içeriği giren kullanıcı sorumludur. SDN doğabilecek sıkıntılardan sorumluluk kabul etmez. Açtığınız konular ve mesajlar forum kurallarına aykırı olmadığı sürece silinmemektedir. Bunu kesinlikle talep etmeyiniz.

Konuları düzenleyecek bir kısım bulunmuyor. Aslında tam tersine, bizlere eziyet çektiren sizsiniz. Size gerekli cevabı ve ilgili kurallardaki maddeyi sunmamıza rağmen halen ısrar etmeye devam ediyorsunuz. Birkaç imla değişikliği haricinde atılan yazıda bir değişiklik de bulunmuyor zaten. Konuyu siz açsaydınız bu değişikliği talep edebilirdiniz lakin konuyu açan da siz değilsiniz. Başkasının mesajını düzenleyebilme hakkına da sahip değilsiniz.

İyi forumlar.

Kemahlı24

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5

Konuları düzenleyecek bir kısım bulunmuyor. Aslında tam tersine, bizlere eziyet çektiren sizsiniz. Size gerekli cevabı ve ilgili kurallardaki maddeyi sunmamıza rağmen halen ısrar etmeye devam ediyorsunuz. Birkaç imla değişikliği haricinde atılan yazıda bir değişiklik de bulunmuyor zaten. Konuyu siz açsaydınız bu değişikliği talep edebilirdiniz lakin konuyu açan da siz değilsiniz. Başkasının mesajını düzenleyebilme hakkına da sahip değilsiniz.

İyi forumlar.
Konuyu açan benim mübarek ben hem öğretmen hem tarihçi hem şair hemde KOYU BİR ATATÜRKÇÜYÜM.
Sitenize "Esas_Tarihçi" nickli üyeydim denyonun biri bana sataştı. Ben de ona cavap verdim beni gereksiz yere banladınız. Ben de kendi konumu düzenlemek için yeniden üye oldum. SANIRIM ANLATABİLDİM.
TAM 47 SİTEDE TEK BİR RİCADA DÜZENLEDİM. SİZ İSE HALA BİZİ UĞRAŞTIRIYORSUNUZ.

TAMAM İSTERSENİZ DÜZENLEMEYİN BENİ BANLAYIN. YAZIKLAR OLSUN SİZE.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Konuyu açan benim mübarek ben hem öğretmen hem tarihçi hem şair hemde KOYU BİR ATATÜRKÇÜYÜM.
Sitenize "Esas_Tarihçi" nickli üyeydim denyonun biri bana sataştı. Ben de ona cavap verdim beni gereksiz yere banladınız. Ben de kendi konumu düzenlemek için yeniden üye oldum. SANIRIM ANLATABİLDİM.
TAM 47 SİTEDE TEK BİR RİCADA DÜZENLEDİM. SİZ İSE HALA BİZİ UĞRAŞTIRIYORSUNUZ.

TAMAM İSTERSENİZ DÜZENLEMEYİN BENİ BANLAYIN. YAZIKLAR OLSUN SİZE.
Bu dediğiniz daha vahim bir durum. Forum kurallarımız der ki birden fazla hesap açmak yasaktır. Maalesef bu hesabınızı da banlıyoruz.

16. Üyelerin birden fazla hesap açması yasaktır. Tespit edildiği takdirde ana hesabınızı da kaybedebileceğinizi unutmayınız.