RGB mekanik klavye önerisi

Bu konuyu okuyanlar

krmdmrz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
RGB özellikli hem görünüşü güzel hemde işlevsel olarak güzel bir klavye almak istiyorum. Daha önce hiç klavye almadım. Laptop kullandım aklımdaki iki model bunlar. Bütçe üst sınır 400 TL. Bunlar nasıldır tavsiye eder misiniz Yoksa başka da önerebilirsiniz.
Bir de yanına yakışır çok pahalı olmayacak güzel bir mouse tavsiye ederseniz iyi olur. mouse bütçeye dahil değildir.

Monster Pusat K3 Pro Mechanical Gaming Keyboard | Monster Notebook

krmdmrz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
@Sibraius, mouse hoşuma gitti, aklıma da yattı onu almam mümkündür. Klavye konusundaki fikriniz için de teşekkürler.

@HicGuleceğimYoktu, klavye görünüş olarak hoşuma gitti fakat markayı pek duymadığım için pek bir fikir sahibi olamamıştım incelemelerini izlerim teşekkürler.

Reaksiyon puanı
4,113
@Sibraius, mouse hoşuma gitti, aklıma da yattı onu almam mümkündür. Klavye konusundaki fikriniz için de teşekkürler.

@HicGuleceğimYoktu, klavye görünüş olarak hoşuma gitti fakat markayı pek duymadığım için pek bir fikir sahibi olamamıştım incelemelerini izlerim teşekkürler.
Redragon Avrup'da bilinen bir markadır.Monster'lar konusunda çok iyi şeyler duymadım Laptoplarında.