Rezillik!

Türk Telekom iyi bir firma mi ?

• Süper

• Eh işte

• Rezil

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,310
Türk Telekom la yine bir rezillik daha . 2 hafta önceye kadar internetimi kullanıyordum (adsl) o pakete zam geldi ben de o firmadaki internetimi kapattirdim 1gun sonra internet arayisina başladım port yok gözüküyor ama türk Telekom u arayınca kayıt yapalım diyorlar 1 gün sonra ise hemen düzeltildi diyorlar ama başka bir firmayı aradığımda altyapiniz bulunmuyor goukuyor bir kaç kişiye sordum Telekom bilerek internet vermiyo diyor sırf kendisinden aldırmak için Telekom dan alayım diyorum hız ve kotasina göre çok pahalı 0553 990 6230 teknik destek numarası bu adam direk engel atıyor durumu ne buranın diye soracağım engel atıyor internette araştırdım bazı kişilerde benle aynı sorunu yaşamış

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Yok yapmaları haksız bir şey.
Bana Hattı sağlayan firma kendi internetini veriyodu. İptal ettirip başka internet sağlayıcıya geçtim sıkıntısız. Hakları yok yani.
Ev telefonu için zaten para alıyorlar ama internetleri tırt resmen ondan değiştim ben.

Net Rezilliktir.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Telekom alt yapısı kullanan her issden hizmet alabilirsin. Hangi iss port yok diyip tt var dedi?

Reaksiyon puanı
112
Türk Telekomun sikintilarinda biri müşterileri kaziklamalaridir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Port yok gozukiyorsa başvuru yaparsın açılınca sana bağlarlar ama ne kadar sürer belli degil

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Yıllardır mobil ve ev internetinde türk telekom kullanıyorum, bir tek ben memnunum herhalde. 12GB,1000DK 1000SMS 35 tl. 11MBPS ev interneti de 72TL. Bir kez olsun internetim kopmadı.

• Beğen
Reactions: STB

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Yıllardır mobil ve ev internetinde türk telekom kullanıyorum, bir tek ben memnunum herhalde. 12GB,1000DK 1000SMS 35 tl. 11MBPS ev interneti de 72TL. Bir kez olsun internetim kopmadı.
Kesintisiz hizmet sağlıyorlar doğru fakat fiyatları çok pahalı. Örnek, o fiyata 35 megabit internet alabilirsin.

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Kesintisiz hizmet sağlıyorlar doğru fakat fiyatları çok pahalı. Örnek, o fiyata 35 megabit internet alabilirsin.

Evet Türknet kullanmak istiyordum 100MBPS beni çok cezbetti fakat altyapım 12MBPS destekliyor maalesef. Benim için en karlı olanı buydu.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,310
Telekom alt yapısı kullanan her issden hizmet alabilirsin. Hangi iss port yok diyip tt var dedi?
Nasıl biliyormusun hemşerim şuan altyapı yok gözüküyor ki 2 hafta önceye kadar(aboneliği iptal edene kadar) kullanıyordum sıkıntısız ama nasıl olduysa bir anda altyapı yok dediler başvuru açıyorum yarın hemen düzeldi dediler ama 2 gün sonra yine altyapı yok gozuktu muhtemelen redbox alacağım

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Nasıl biliyormusun hemşerim şuan altyapı yok gözüküyor ki 2 hafta önceye kadar(aboneliği iptal edene kadar) kullanıyordum sıkıntısız ama nasıl olduysa bir anda altyapı yok dediler başvuru açıyorum yarın hemen düzeldi dediler ama 2 gün sonra yine altyapı yok gozuktu muhtemelen redbox alacağım
Alt yapı mı yok yoksa port mu yok?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Yok portta var 6 daire var 6 port var
Dairedeki port değil. Dairede boş port her zaman olur. Türk telekomun saha dolabı var asıl orda sıkıntı zaten oradaki portlar dolarsa bir abonenin internet hizmetini kapatmasını beklemek durumunda kalırsınız.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,310
Altyapi yok diyor ztn şuan
Dairedeki port değil. Dairede boş port her zaman olur. Türk telekomun saha dolabı var asıl orda sıkıntı zaten oradaki portlar dolarsa bir abonenin internet hizmetini kapatmasını beklemek durumunda kalırsınız.