Retrica Android'de!

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Program ilkten sorunlu olarak geldi arkadaşlar sorunları olanlar yeni güncellemeyi beklemeli.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Ben bunu indirdim benim virüs programi virus buldu. Eset mobile kullanıyorum

doktorcivan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir android kullanicisi olarak uzunca bi süre milyonlarca android kullanicisini Afedersiniz bi taraflarına dahi takmayan bi firmanin uygulamasına bu kadar hevesli olamıyorum hatta en kralı bile olsa benim için yoktur o uygulama

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ben picarts kullanıyorum picarts öneririm çok daha başarılı retrica'yı ikiye katlar

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Pixlr Retrica'dan daha iyi bence Retrica çok yavaş çalışıyor

XyMoX

Asistan
Reaksiyon puanı
0
içler acısı çakması bile daha iyi olur bundan bir resim cekiyorsun 5 sn anca düzenliyor s4 var bide..Retrica açinca ram kullanımı 1 gb dan 1.5 gb a cıkıyor.Kardesimin iphone 4 de 1 sn surmuyor cekmesi :S

samettamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Havaya bak retrica yazinca kaliteli oluyor :D indirdim söyle bi baktim sonra kaldirdim :) gereksiz bi uygulama.. Bunun yerine daha kaliteli uygulamalar var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sembolü çok küçük nasıl büyütebilirim kare şeklinden boldu seçince büyüyor ama bu seferde çerçeve ekleniyor lütfen yardım:closedeyes:

Rapx

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Flaşı nasıl açıyoruz?

emretanriverdi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Androide pek özenmedikleri uygulamadan belli. Uygulamada stabilite yok. Çok yavaş çalışıyor.Daha logolar bile oturmamış :D Tek iyi yanı efektler iyi :D

finrod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Vatana millete hayırlı olsun o zaman. Bol retricalı günler :)

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
program androide geldiğinden beri 2 güncelleme geldi ama hala kasma sorunu var ve logo küçük :D

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Retrica aptal ioscuların kendilerini farklı ve havalı olarak görmesi için pohpohlanmış bir programdır.Fotograf çektikten sonra oynatmaz para ister.kolaj yapıyor diye artistlik yapıyorlar onu da bir çok program yapıyor.Ben powercam ve sony le beraber gelen pixlr Express kullanıyorum ikiside harika program.takdir edilecek tek birşeyleri varsa bir logoyla bu kadar insan tavladılar ya helal olsun sadece retrica için ıphone alan arkadaşım var yazık.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar telefonum Samsung Galaxy Pocket Neo. Retrica'da tekli fotoğraf çekince hem logosu bulanık çıkıyor hem de fotoğrafı sosyal ağda paylaştığım zaman küçük gözüyor... Çözünürlüğü de iyi değil... Retrica sürekli güncelleniyor ama bu sorunlar düzelmedi... Iphone'daki Retrica Android'dekine bin basar... Yeni güncelleme çıksa iyi olur... Sorunlarımın düzelmesini istiyorum... :thumbdown::(