Restart sorunu (yardim)

Bu konuyu okuyanlar

SEYF

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Selam arkadaslar...
Yine bilgilerinize basvurma durumunda kaldim.
Bi laptop neden durmadan restart yapar.. Söyle aciklarsam belki daha iyi anlasilir. Pc'nin baslatma dügmesine bastiktan sonra pc'nin ekranina bisey gelmeden kendi kendine restart atiyor. Bu islem bilgisayari tusuna basili tutup kapatincaya kadar devam ediyor...

Yardimlarinizi bekliyorum...

Bide aklima söyle bisey geldi. Görevli arkadaslar acaba bi yardim konusu acamazlar miydi? Benim gibi bilgi eksikligi olan arkadaslar sorulari oldugunda direk ordan sorabilsinler diye, ya da baska bi alternatif mesela..

Simdiden tesekkürler :)

O.Z.

Asistan
Reaksiyon puanı
0
soğutma ile ilgili problem olabilir(tozdan tıkanma, fanlarda sorun gibi),
ramler'de oynama olmuş olabilir.

fanların döndüğünden ve içinin temiz olduğundan emin olup ram'leri çıkartıp tekrar takman gerek. bunlar işe yarmazsa geriye yazılımsal ve donanımsal hasarlar kalıyor.

ENİGMA-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım bence hiç kurcalama direkman teknik servise götür sonra sana zararı 50 liraysa olur 150 lira o yüzden riske girme.

osmangeyik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
muhtemelen kuzey köprüsü arızasıdır, garantisi yok ise 70 tl kadar bir masraf çıkabilir..

murat250

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Bastığın tuşta da sorun olabilir. Tuş takılı kalıyor olabilir. Kullandığım bir masaüstü bilgisayarda başıma geldi.

Hangman35

Asistan
Reaksiyon puanı
3
kısa devre den tut chipset arızasında buton sorunlarına kadar birçok şey olabilir.

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
teknoloji gelişti diyorlar.100 çekirdekli işlemci çıkaracaklarına.şu ısınma problemlerine kesin çözüm bulsunlar.işlemci üretenler. .Halen insanları traktör sesi çıkaran fanlara mecbur ediyorlar.

[video=youtube;9BjNESTTZjk]http://www.youtube.com/watch?v=9BjNESTTZjk&feature=related[/video]