Ressim Net

Bu konuyu okuyanlar

fantasticb

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bu siteye resim yükleyim kod almak istediğinizde kod tek başına çalışmıyor illaki siteye yönlenmesi gerekiyor. İşte tam da bu yüzden bu siteden nefret ediyorum. İnsana seçim şansı vermediği için...

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
İmageshack.us bu işin tekelidir bana göre. Rakipsiz..

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Hızlıresim en son kullanacağım sitedir. Zamanında forum sitemin başındayken hızlıresimi tercih ettik serverları çöktü hepsi gitti resimlerin. Sonra yine tercih ettim yine gitti. İmageshack'ta ilk üye olduğumdan beri yüklediğim bütün resimler var. Üzgünüm ama hızlıresim bende çok kötü izlenim bıraktı :/

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
İmageShack gayet güzel fakat hizliresim de iyi bir alternatif.

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Imageshack tek geçerim.

seckyn

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
imgur candır :wub: Birde dosya boyutunu 5 mb ta çıkarsa tadından yenmez :wub:

kuaza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu siteye resim yükleyim kod almak istediğinizde kod tek başına çalışmıyor illaki siteye yönlenmesi gerekiyor. İşte tam da bu yüzden bu siteden nefret ediyorum. İnsana seçim şansı vermediği için...
Nasil bir dusunce tarzidir bu anlamakta gucluk cekiyorum. Bize sikayet maili gonderende sizdiniz sanirimki ayni seyleri orda da yazmissiniz. O maile verdigim cevapda sorunu net sekilde yazarsaniz sistemi ona gore duzenleriz. Ancak amaciniz ressim.net iyi bilinsin degil, kotu bilinsin.

Oncelikle soyleminiz cok sacma, kod tek basina calismiyor demek ne demek ? bir cok kod var, resmin linkide mevcut, forum kodu kisminda resmin bulundugu sayfaya link var. Bunu istemiyorsaniz direk resim linki mevcut bunu alip kullanin. kullanmayi bilmiyorsunuz, gelip boyle sikayet ediyorsunuz.

Kullanicilarin sikayetlerini onerilerini herzaman dikkate aliyorum, ama sizinkisi tam bir karalama olmus. Baska sitelerin ovulmesi pek umrumda degil ancak soz konusu ressim.net se ve cidden artik siniri astiysaniz bir yerde buna dur demem gerek.

Biri cikip ressim.net parali oldu yuklemeyin diyor, biri diyor ressim.net kapandi, biri cikiyor o siteye gicigim yuklemeyin, siz geldiniz kullanamadiginiz bir seyi karaliyorsunuz. Lutfen yapmayin, sizin yuzunuzde Turkce bir proje daha cikartmayacagim. Umarim 3 ay sonra resimleri silen siteleri kullanmaya ve sonrasinda resimlerim silindi veryansinlari etmeye devam edersiniz.

Belki bu gunde 4 binden fazla resim yukleyen arasinda neden sizin farkli dusundugunuzu aciklayabilir:

Tesekkurler..

fantasticb

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Nasil bir dusunce tarzidir bu anlamakta gucluk cekiyorum. Bize sikayet maili gonderende sizdiniz sanirimki ayni seyleri orda da yazmissiniz. O maile verdigim cevapda sorunu net sekilde yazarsaniz sistemi ona gore duzenleriz. Ancak amaciniz ressim.net iyi bilinsin degil, kotu bilinsin.

Oncelikle soyleminiz cok sacma, kod tek basina calismiyor demek ne demek ? bir cok kod var, resmin linkide mevcut, forum kodu kisminda resmin bulundugu sayfaya link var. Bunu istemiyorsaniz direk resim linki mevcut bunu alip kullanin. kullanmayi bilmiyorsunuz, gelip boyle sikayet ediyorsunuz.

Kullanicilarin sikayetlerini onerilerini herzaman dikkate aliyorum, ama sizinkisi tam bir karalama olmus. Baska sitelerin ovulmesi pek umrumda degil ancak soz konusu ressim.net se ve cidden artik siniri astiysaniz bir yerde buna dur demem gerek.

Biri cikip ressim.net parali oldu yuklemeyin diyor, biri diyor ressim.net kapandi, biri cikiyor o siteye gicigim yuklemeyin, siz geldiniz kullanamadiginiz bir seyi karaliyorsunuz. Lutfen yapmayin, sizin yuzunuzde Turkce bir proje daha cikartmayacagim. Umarim 3 ay sonra resimleri silen siteleri kullanmaya ve sonrasinda resimlerim silindi veryansinlari etmeye devam edersiniz.

Belki bu gunde 4 binden fazla resim yukleyen arasinda neden sizin farkli dusundugunuzu aciklayabilir:

Tesekkurler..
resime driekt link vermiyor kullandığınız script out.php den sonra geliyor dosyanın ismi
untitled.png

kuaza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
resime driekt link vermiyor kullandığınız script out.php den sonra geliyor dosyanın ismi
untitled.png

Burda yanlis olan nedir ? Bunu bir cok buyuk upload sitesi yapiyor. Yerli oluncami goze batiyor ? direk linkin icinde out.php gecmesi onun direk resim linki olmadigi anlamina gelmez. Bunu yapmamizin sebebi resimlerin yuklendigi klasorun guvenligini saglamak ve resmin ne kadar gosterim, trafik harcadigini hesaplamak.

6 yildir site aktif, 6 milyona yakin resmi bu sekilde gosteriyoruz ve bu 6 milyon resmi yukleyenlerden bir tek siz cikip sikayetci oldunuz.

Tebrikler, ilkleri yasiyorsunuz :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Arkadaş ben kalıcı olana bakarım.. Muhtemelen kalıcı olacak olan kim??..

İmageshack ve Photobucket gibi siteler.. Diğerleri bugün var yarın yok..