resmi distribütör

Bu konuyu okuyanlar

Doğukan OZAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar resmi distribütör garanti tam olarak ne oluyor ben ıphone alıcam internetten herhangi bir sorun çıktığımda benimle başka bir firma falan mı ilgilenecek ha teknosadan alınan ıphone ha internetten alınan resmi distribütör ne fark ediyor acaba ?

boostrack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Hiçbir şey fark etmiyor bir sıkıntı çıktığında apple store'a götürüp tamir ettirebiliyorsun. Önemli olan seri numarası burda. Distributor garantili ana satıcı garantili demek bu arada.

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
İphone 5s almada kardeşim 2 aydır cihaz teknik serviste stok sıkıntısı varmış değişim cihazımı göndermiyorlar Apple Türkiye de binlerce kişi şuan mağdur ediliyor şikayet sitelerine şikayetler yağıyor 9 eylülden beri bekliyorum

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
İphone 5s almada kardeşim 2 aydır cihaz teknik serviste stok sıkıntısı varmış değişim cihazımı göndermiyorlar Apple Türkiye de binlerce kişi şuan mağdur ediliyor şikayet sitelerine şikayetler yağıyor 9 eylülden beri bekliyorum
Tüketici haklarına başvurdunuz mu?Belki Iphone 6 yollarlar.

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Tüketici haklarına başvuru yapamıyorum cihaz benim adıma değil ilk sahibinden yazı almam gerekiyormuş üst modeli göndereceğiz dediler zaten ama hala beklemedeyim tüketici haklarına üst model talebi için şikayet yapabilirmiyim peki hemen göndermeleri açısından

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Tüketici haklarına başvuru yapamıyorum cihaz benim adıma değil ilk sahibinden yazı almam gerekiyormuş üst modeli göndereceğiz dediler zaten ama hala beklemedeyim tüketici haklarına üst model talebi için şikayet yapabilirmiyim peki hemen göndermeleri açısından
O konu hakkında bir fikrim yok.Ama para iadesi talebinde bulunabilirsin.