Resimler Ancak Bukadar Güzel Olabilir !

tunka

Üyecik
Arkadaşlar herkese merhaba iyi günler ben instagramda bi profilde gördüm denk geldi öylesine güzel resimlere efekt verilmiş ki hayran kaldım açıkçası;
bu nedir nasıl efekt veriliyor böyle bilen varmı aranızda iphone 6 kullanıcısıyım bu hanımefendide de iphone var nasıl yapıyor merak ettim program ismi bilen varsa yazarsa çok sevinirim iyi günler

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg

1.jpg
2.jpg

Son düzenleme:

Elbruz46

Rektör
Bunlar HDR efekti ile yapılıyor ancak kişinin rızası olmadan fotoğraflarını paylaşmak ne kadar doğru?

pilatolga

Üyecik
Fotoğrafçılığa yeni başlayan herkeste bu efekt merakı hep vardır. Zamanında bende de vardı :). Bu resimlerde renkler göze hoş gelebilir ancak, iş güzel fotoğraf çekmek mi yoksa daha dikkat çekici olmak mı ? Belli bir oranda fotoğraf düzenleme programları tabii ki kullanılabilir ancak bu kadar çok efekt bana çok abartılı geliyor. Zevkler ve renkler meselesi neticede
Herkese iyi forumlar

Süleyman Alkan

Profesör
Yasaklı
Keşke resimlerin tamamını almasaydınız yada efekt verilmiş bölümleri alsaydınız zira sosyal medyada olsa sosyal medya dediğimiz bayanın kişisel hesabından alınmış.. Bayan bi bakıcak yarın öbürgün fotolar shiftdelete.net te :)

uygulama sormuşun ama kadının butun resimlerini kopyalamışsın :) telif hakkı olacağını sanmıyorum. En fazla burada görürse ürün sahibi silin resimlerini der. Onuda diyeceğini sanmıyorum sonuçta sahte profil kullanım yok.