Resident Evil Village Jumpscare Varmı

Bu konuyu okuyanlar

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
oyunu steamdan satın alacağım fakat jumpscareden baya korkarım monitör mouse fırlatabilirim bu oyunda varmı

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
oyunu steamdan satın alacağım fakat jumpscareden baya korkarım monitör mouse fırlatabilirim bu oyunda varmı
Resident evil serisi baya korkunç resident evil 7 satın almıştım oyunun yarısını bitirdim sadece yeni çıkan oyunu hiç oynayamam ama bence oynamadıysanız resident evil 7 alın derim aldığınıza değer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birkez klavyeyi kırmıştım eskiden oynarken.

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
Resident evil serisi baya korkunç resident evil 7 satın almıştım oyunun yarısını bitirdim sadeve yeni çıkan oyunu hiç oynayamam ama bence oynamadıysanız resident evil 7 alın derim aldığınıza değer.

Birkez klavyeyi kırmıştım eskiden oynarken.
7 yi oynadım onda jumpscare yoktu bi kaza olmadan bitirdim şimdi villageyi alacağım fakat zarzor pahalı bir sistem dizdim korkudan zarar vermek istemiyorum

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
7 yi oynadım onda jumpscare yoktu bi kaza olmadan bitirdim şimdi villageyi alacağım fakat zarzor pahalı bir sistem dizdim korkudan zarar vermek istemiyorum
Çok pahalı bir oyun yeni çıkan seri almayı pek düşünemedim birde diskte baya yer yediği için almayı düşünmüyorum.

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
Çok pahalı bir oyun yeni çıkan seri almayı pek düşünemedim birde diskte baya yer yediği için almayı düşünmüyorum.
280 tl yorumları okudum herkes beğenmiş kimisi harcadığım en iyi 280 tl falan bende almayı düşündüm fakat jumpscare yüzünden kararsızım

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Oynamadıysan outlast serisi oyna derim baya korkunç ve ben oynadığımda çok korkunç kişilerle karşılaştım 2 ci seriyi oynarken.

280 tl yorumları okudum herkes beğenmiş kimisi harcadığım en iyi 280 tl falan bende almayı düşündüm fakat jumpscare yüzünden kararsızım
Videosunu izleyin sonuna kadar jumpscare varmı diye iyice bakında karar verin bence.

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
Oynamadıysan outlast serisi oyna derim baya korkunç ve ben oynadığımda çok korkunç kişilerle karşılaştım 2 ci seriyi oynarken.
outlastta jumpscare yüzünden kasayı falan düşürmüştüm

Videosunu izleyin sonuna kadar jumpscare varmı diye iyice bakında karar verin bence.
hiç aklıma gelmedi teşekkürler

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Bence the beast inside alın korku seansı izlediyseniz senaryosu filmdeki gibi hatta filmdeki ev bile oyundakinin aynısı ve baya korkunç.

hiç aklıma gelmedi teşekkürler
Son fikrim bu oyun kaldı oynarken çok korkuttu buda ilk oynadığım zaman.