Reno 4 vs Realme 7 pro vs Poco X3

Hangisini önerirsiniz

• Reno 4

Kullanılan: 5 45.5%
  • Real me 7 pro

Kullanılan: 4 36.4%
  • M51

Kullanılan: 1 9.1%
  • Poco x3

Kullanılan: 1 9.1%
  • Xiaomi redmi note 9 pro

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    11

Bu konuyu okuyanlar

furkanz35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhabalar,

Yeni bir telefon almam gerekmekte, bütçem en fazla 3700 civarına çıkabilir. Başlıkta belirtmiş olduğum modeller arasında kararsız kaldım. M51 in kaba görüntüsü. yüzünden tercih etmiyorum. Telefonda oyun oynamam, daha çok sosyal medya, haber siteleri, bankacılık gibi günlük uygulamalar kullanırım. Bu fiyatı vermişken tatmin edici bir kamera performansı da beklerim. Iphone 6s den geçiş yapıcam ve ister istemez endişelerim var. Iphone SE önerebilirsiniz fakat 5 sene 6s kullandıktan sonra 4.5k verip aynı kasayı kullanmak istemiyorum. Tasarım, akıcılık ve kamera performansı benim için önemli kıstaslar. İşlemci olarak 3 model de aynı segmente ait gibi duruyor. Bu üç model arasından hangisini önerirsiniz. Özellikle reno 4 ve real me 7 pro arasında gidip geliyorum. Başka bir model önerisine de açığım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Tasarım ve şıklığı ile, verdiği premium hissiyatı ile Reno 4 diyorum. Note 9 Pro ise alınmaz.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Kendime alacak olsam direk Oppo Reno 4 alırım.

Gerçekten güzel telefon gerek donanım gerek tasarım gerekse fiyat performans olarak.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Bir Poco X3 kullanıcısı olarak; M51'i kabalığından dolayı düşünmüyorsan, Poco X3'ü de aynı şekilde düşünmemeni öneririm.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar merhabalar,

Yeni bir telefon almam gerekmekte, bütçem en fazla 3700 civarına çıkabilir. Başlıkta belirtmiş olduğum modeller arasında kararsız kaldım. M51 in kaba görüntüsü. yüzünden tercih etmiyorum. Telefonda oyun oynamam, daha çok sosyal medya, haber siteleri, bankacılık gibi günlük uygulamalar kullanırım. Bu fiyatı vermişken tatmin edici bir kamera performansı da beklerim. Iphone 6s den geçiş yapıcam ve ister istemez endişelerim var. Iphone SE önerebilirsiniz fakat 5 sene 6s kullandıktan sonra 4.5k verip aynı kasayı kullanmak istemiyorum. Tasarım, akıcılık ve kamera performansı benim için önemli kıstaslar. İşlemci olarak 3 model de aynı segmente ait gibi duruyor. Bu üç model arasından hangisini önerirsiniz. Özellikle reno 4 ve real me 7 pro arasında gidip geliyorum. Başka bir model önerisine de açığım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Senin yerinde olsam hepsini pas geçer ikinci el Note 9(Samsung) alırdım.İllaki bunlardan birini tercih edeceksen Reno 4 almanı tavsiye ederim.

furkanz35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir Poco X3 kullanıcısı olarak; M51'i kabalığından dolayı düşünmüyorsan, Poco X3'ü de aynı şekilde düşünmemeni öneririm.
Memnun musun hocam telefonundan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin yerinde olsam hepsini pas geçer ikinci el Note 9(Samsung) alırdım.İllaki bunlardan birini tercih edeceksen Reno 4 almanı tavsiye ederim.
Açıkçası tanımadığım güvenmediğim birinden ikinci el cihaz almaya cesaret edemem bu dönemde
Mesaj otomatik birleştirildi:

poco x3 veya reno 4 realmeden uzak durmanızı önerırım
Hocam real me hakkındaki olumsuz görüşlerinin sebebi nedir

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Poco X3'ü eleyelim.
Reno 4 veya Realme 7 Pro derim.

Ben olsam Reno 4 alırdım.

furkanz35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Her birinize teşekkür ederim. Görüntü ve tasarıma önem verdiğim için sanırım seçimim Reno 4 den yana olucak, oppo nun yeni bir marka olması biraz tedirgin etmekte sanırım bu riski alıcam