Reno 3 pro İPhone se 2 ve f2 pro arasında kaldım oyun ve en önemlisi kamera hangisini önerirsiniz aldım mı beni 4 5 yıl götürmesini istiyorum teşekkür

Bu konuyu okuyanlar

Mamicalıs1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reno 3 pro İPhone se 2 ve f2 pro arasında kaldım oyun ve en önemlisi kamera hangisini önerirsiniz aldım mı beni 4 5 yıl götürmesini istiyorum teşekkürler

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Reno 3 pro İPhone se 2 ve f2 pro arasında kaldım oyun ve en önemlisi kamera hangisini önerirsiniz aldım mı beni 4 5 yıl götürmesini istiyorum teşekkürler
Hocam oyun oynayacaksanız iPhone SE2'yi listeden direkt silmeniz gerek. Benim tercihim F2 pro olurdu. Yalnız iPhone SE2 ile F2 Pro'yu karşılaştırarak Android'e büyük ayıp etmişsiniz :D

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Se 2020 de A13 bionic işlemcisi var,bu işlemci ve yazılım sayesinde uzun yıllar performans konusunda memnun eder.Kamera tarafında tek kamera olsada yazılım ve ips panel sayesinde gerçekçi fotoğraflar çekebilirsin.Ama iş oyuna geldiğinde ekranın ufak olmasından dolayı memnun olmayabilirsin.Ben üçü arasında Oppo Reno 3 Pro öneririm.

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Dostum 5 yıl hız kaybı yaşamadan deneyim artı kamerası iyi olsun diyorsan SE2 ama SE2'nin gece modu ve geniş açı kamerası olmadığı için diğer yeni modellere göre geride kalıyor ancak diğer saatlerde süper verimlilik sağlıyor.Ayrıca 4K 60FPS modunda HDR video çekmiyor ancak bu çokta önemli değil iPhone telefonların kamera ve video kalitesi tartışılmaz zaten.Ancak fazla övdüm şimdi beğenmediğim noktalara değineyim. Kesinlikle yakışmayan batarya mahvetmiş cihazı 1860 küsür batarya mı olur yahu.Ne kadar iyi yaparlarsa yapsınlar şahsi görüşüm iOS 14 ile gelecek widget vs vs gibi pil sömüren özellikler belki şimdilik telefonu pek etkilemez ama şu da unutulmamalı ki iPhone her zaman %100 sağlıkta kalmayacak ve iOS 15-16'da nasıl bir batarya performansı gösterecek o düşündürür beni. Yani önemli nokta şu ne amaçla kullanacaksınız? Eğer oyun ise işlemci oyun için ancak batarya kesinlikle oyun için değil prize bağlı oynamanız gerekecek tahminen.Sosyal medya için ideal veya seyrek kullanan bir kullanıcı için ancak sık kullanıcı için yetersiz.Ayrıca daha önce hangi cihazı kullandığınız önemli ben de önceden iOS kullandıysanız memnunsanız ona göre kararınızı vermeniz daha mantıklı olur. Eğer Android tarafında deneyim yaşıyorsanız ve beğeniyorsanız Android platformundan devam etmenizi öneririm. Ayrıca 5 bin TL çerçeveli telefona vermek can yakıyor:)